Головна : Новини

Костюм для чоловіка з характером

, 13:35
0 246

У життя всіх чоловіків є як мінімум кілька днів, коли вони обов'язково одягають костюм. Мабуть, найприємніший з цих днів - власне весілля. Вибрати та купити чоловічий весільний костюм часом не менш складно, ніж жіночий. Магазини пропонують широкий вибір готових чоловічих костюмів різних стилів: від строгих ділових до оригінальних, ексклюзивних. Готуючись до весілля, важливо не тільки ретельно вибирати весільну сукню для нареченої, але і правильно підібрати одяг та аксесуари для нареченого. До речі, якщо вас цікавлять , то більше інформації ви знайдете на сайті: http://kostum-opt.ru.

Важливі моменти:

  • При виборі одягу важливо мати на увазі, в якому стилі буде весілля, в який час року воно відбудеться, яке плаття у нареченої. Для весіль, проведених восени або взимку, найбільш доречні темні кольори, для весняних чи літніх весіль - світлі.
  • Купуючи в магазині вже готовий костюм, ви повинні враховувати, що, можливо, доведеться скористатися послугами кравця. Тому не зволікайте і підготуйтеся заздалегідь.
  • Про свій костюм і костюмі своїх свідків  домовляйтеся за кілька тижнів до весілля, щоб мати час для рішення непередбачених проблем.
  • Найбільш популярний у весільній моді фрак. Це ідеальний наряд для весілля. Цей розкішний святковий піджак з шовковими лацканами, що підкреслює всю важливість події. Фрак з чорного крепу, вузький спереду і з довгими фалдами ззаду, накрохмалена біла сорочка, метелик - складові неперевершеного образу. До фраку підійдуть брюки з двома шовковими стрічками з золотої та срібної нитки вздовж зовнішніх швів. Такі стрічки називають галунами.
  • Якщо майбутня наречена стежить за всіма модними тенденціями - тоді з нею ідеально виглядати наречений, який воліє смокінги.
  • Якщо ви не прихильник фраків або смокінг, то для весільних нарядів краще підійде класичний костюм - двійка або трійка. Сучасний етикет дозволяє доповнити строгий костюм жилетом, краваткою і хусткою, виконаними з тканини з декоративним орнаментом. Усі доповнення мають ідеально підходити до тону костюма. Якщо ви додаєте декоративний орнамент в ансамбль свого вбрання, подбайте про те, щоб і у весільному вбранні нареченої був такий же декоративний орнамент.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ