Головна : Новини

Вибирайте тільки якісні ліки

, 15:40
0 275

Крім асортименту і цін, кожного споживача, в аптеках, звичайно, цікавить якість продукції, яку він купує. На варті якості та безпеки лікарських препаратів варто Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів. За словами її начальника - державного інспектора з контролю якості лікарських засобів в нашій країні продається близько 8-10% фальсифікованих ліків. Тобто таких, які або не містять діючої речовини, або зроблені невідомо ким, але промарковані під відому марку.

За вісім місяців цього року спільно з обласною прокуратурою було виявлено 15 серій фальсифікованих ліків, серед яких були як дешевше, наприклад, левоміцетин, так і більш дорогі ліки відомих іноземних виробників. До речі, якщо вас цікавлять , то більше інформації ви знайдете на сайті: http://deshovaya-apteka.ru/.

Тому якщо при прийманні певних ліків ви чи не відчуваєте терапевтичного ефекту взагалі, чи помічаєте не передбачені інструкцією побічні дії - звертайтеся в Державну інспекцію. Вона зробить необхідні дослідження і якщо препарат дійсно фальсифікований, передасть інформацію в правоохоронні органи, які за вже відпрацьованим схемами відстежать і покарають постачальника підробки.

Давно відомо, що окремі недобросовісні і певним чином зацікавлені лікарі свідомо призначають пацієнтам дорогі ліки іноземного виробництва, хоча є вітчизняні і дешевше замінники, має цілком реальні підстави для існування. На Заході лікарі мають спеціальні формуляри, в яких вказується повний список ліків, які рекомендується призначати при тієї чи іншої хвороби. У нашій країні такі рекомендації тільки розробляються і тому гостро стоїть питання лікарської етики. Адже рівень життя переважної більшості наших громадян не дозволяє підтримувати своїм гаманцем світову фармацевтичну промисловість. І хоча в країні не виробляє всі необхідні для медицини препаратів, все ж більшість хвороб можна лікувати і вітчизняними ліками.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ