Головна : Новини

Кава Ірландські вершки

, 16:46
0 2297

Кава Ірландські вершки компанії Артлайф

Їжа з колагеном тепер доступна не тільки в модних закордонних ресторанах! Фахівці Компанії Артлайф розробили новий напрямок у функціональному харчуванні - Продукти харчування Косметика, або кулінарну косметику, збагачену цим білком. Вживаючи продукти косметика Продукти харчування, ми впливаємо на організм зсередини, посилюючи ефективність зовнішніх косметичних засобів.

Кава Ірландські вершки з колагеном від Компанії Артлайф не має аналогів на російському ринку. Крім кавових гранул і нежирного молока, в ньому міститься гідролізат колагену, вітаміни С, В1, В3, В5, В6, Е, дигідрокверцетин і фруктоза.

Чому так важливий колаген? Цей життєво важливий білок є основним структурним елементом сполучної тканини, що забезпечує її міцність і еластичність. У комплексі з дигідрокверцетин і вітамінами колаген сприяє розгладженню шкіри, надає їй здоровий вигляд, бархатистість і ніжність, покращує колір обличчя. Крім того, поліпшується структура волосся і нігтів, прискорюється їх зростання. Також колаген позитивно впливає на регенерацію хрящових поверхонь і рухливість суглобів.

Кава Ірландські вершки з колагеном забезпечить ваш організм живильними речовинами, необхідними для збереження краси та молодості!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ