Главная : Новости

Видалення каменів з сечового міхура

, 23:49
0 3069
Видалення одного сечового каменя або декількох каменів з сечового міхура, а також із сечоводу є сьогодні нерідко пропонованої медичною процедурою по сечовидільної системі в цілому. Це викликано ростом числа пацієнтів. Сама процедура видалення сечового каменю або ж декількох каменів з сечового міхура або роздроблення каменів у сечовому міхурі і сечоводі носить назву цистолітомія, проводиться лазером, проводиться після УЗД.
Термін цистолітотомія означає операцію, при якій проводиться видалення або ж витяг з порожнини сечового міхура безпосередньо самих каменів. Видалення сечового каменю або декількох каменів з сечового міхура може бути проведено двома способами: відкритим і трансуретальним. Також часто зустрічається і видалення каменів із сечоводу. Така операція проводиться не рідше, ніж видалення сечового каменю із сечового міхура, хоча точна статистика видалення каменя із сечоводу таки відсутня у відкритих джерелах інформації.
Сьогодні з'явився також інноваційний метод розчинення каменів без операції, який набагато ефективніше, ніж дроблення каменів у сечовому міхурі і сечоводі лазером. Про методи розчинення детальніше читайте на сайті клініки: ilaya.ua. Видалення сечового каменю відкритим методом цистолітотоміі увазі розсічення стінки безпосередньо самого сечового міхура пацієнта, витяг каменю конкремента і ушивання сечового міхура.
Видалення сечового каменю або каменів з сечового міхура через трансуретральне метод полягає в застосуванні ендоскопічної техніки. Звичайно в цьому випадку більш поширений цистоскоп.  Операцію видалення сечового каменю слід не плутати з тим, що продається на ринку як засіб для видалення сечового каменю або водного каменю. Це засіб не відноситься до медицини. Воно відноситься до сантехнічної хімії. Такий засіб для видалення сечового каменю можна застосовувати тільки у ванній кімнаті і для обслуговування унітазу. На фото представлено засіб для видалення водного каменя.
Для того, щоб зробити видалення сечового каменю або дроблення каменів у сечовому міхурі і сечоводі лазером необхідна спеціальна підготовка. Перед операцією хворому як правило проводяться всі необхідні аналізи крові і сечі, а також робиться огляд фахівця анестезіолога. Видалення сечового каменю або декількох каменів з сечового міхура відкритим способом цистолітотоміі проводиться як правило під загальною анестезією. Природно, перед такою операцією необхідно збрити волосся в паховій області пацієнта.
Видалення сечового каменю або декількох каменів з сечового міхура проводиться із застосуванням спеціальної методики відкритої цистолітотоміі. У цьому випадку хірург за допомогою розрізу в надлобковій області пацієнта одержує безпосередній і необхідний доступ до сечового міхура.  Після такого огляду порожнини з сечового міхура витягується камінь або камені, які в ньому утворилися. Після цього сечовий міхур пацієнта вшиваються. Розріз так само зашивається, і операція вважається закінченою.
Видалення сечового каменю або декількох каменів з сечового міхура може таїти в собі, незважаючи на відносну простоту самої операції і ускладнення після її проведення. Різні ускладнення після цистолітотоміі зустрічаються досить рідко, так як сама операція не носить таки агресивного характеру, як, наприклад, можна сказати тут про резекцію сечового міхура. Із частих ускладнень, які все-таки можуть мати місце, можна відзначити кровотечі і деякі інфекційні ускладнення у пацієнта.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 92)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ