Головна : Новини

Відалення каменів з Січових міхура

, 23:49
0 623
Відалення одного Січових каменя або декількох каменів з Січових міхура, а такоже Із сечовода єсегодня нерідко пропонованої медичною процедурою по сечовидільної сістемі в цілому. Це віклікано зростанням числа пацієнтів. Сама процедура відалення Січових каменю або ж декількох каменів з Січових міхура або роздробленості каменів у Січових міхурі и сечоводі носити Назву цістолітомія, проводитися лазером, проводитися после УЗД.
Термін цістолітотомія означає операцію, при Якій проводитися відалення або ж витяг з порожніні Січових міхура безпосередно самих каменів. Відалення Січових каменю або декількох каменів з Січових міхура может буті проведено двома способами: відкрітім и трансуретальнім. Такоже часто зустрічається и відалення каменів Із сечовода. Така операція проводитися не рідше, чем відалення Січових каменю Із Січових міхура, хоча точна статистика відалення каменя Із сечовода таки відсутня у відкритих джерелах информации.
Сьогодні з'явився такоже інноваційний метод розчінення каменів без операции, Який набагато ефектівніше, чем дроблення каменів у Січових міхурі и сечоводі лазером. Про методи розчінення детальніше читайте на сайті клінікі:. Відалення Січових каменю відкрітім методом цістолітотоміі увазі розсічення стінкі безпосередно самого Січових міхура пацієнта, витяг каменю конкременту и ушивання Січових міхура.
Відалення Січових каменю або каменів з Січових міхура через трансуретральне метод Полягає в застосуванні ендоскопічної техніки. Звичайний в Авторитети випадка більш Поширення цистоскоп. &Nbsp; Операцію відалення Січових каменю слід НЕ плутаті з тім, что продається на ринку як засіб для відалення Січових каменю або водного каменю. Це засіб НЕ відносіться до медицини. Воно відносіться до сантехнічної хімії. Такий засіб для відалення Січових камінь можна застосовуваті Тільки у ванній кімнаті и для обслуговування унітазу. На фото представлено засіб для відалення водного каменя.
Для того, щоб сделать відалення Січових каменю або дроблення каменів у Січових міхурі и сечоводі лазером необхідна спеціальна підготовка. Перед операцією хворому як правило проводяться всі необхідні аналізи крови и сечі, а такоже робиться огляд фахівця анестезіолога. Відалення Січових каменю або декількох каменів з Січових міхура відкрітім способом цістолітотоміі проводитися як правило під загальною анестезією. Природно, перед такою операцією та патенти збріті волосся в паховій проласті пацієнта.
Відалення Січових каменю або декількох каменів з Січових міхура проводитися Із! Застосування спеціальної методики Відкритої цістолітотоміі. У Авторитети випадка хірург помощью розрізу в надлобковій області пацієнта одержує безпосередній и необхідній доступ до Січових міхура. &Nbsp; После такого Оглядупорожніні з Січових міхура вітягується камінь або камені, Які в ньом утворена. После цього Січових міхур пацієнта вшіваються. Розріз так само зашівається, и операція вважається закінченою.
Відалення Січових каменю або декількох каменів з Січових міхура может таїті в Собі, незважаючі на відносну простоту самой операції и ускладнення после ее проведення. Різні ускладнення после цістолітотоміі зустрічаються й достатньо Рідко, так як сама операція не носити таки агресивного характеру, як, Наприклад, можна Сказати тут про резекцію Січових міхура. Із частина ускладнень, Які все-таки могут мати місце, можна відзначіті кровотечі и деякі Інфекційні ускладнення у пацієнта.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ