Головна : Новини

Що таке алое

, 00:39
0 858
Своє ім'я алое отримало саме за свій досить гіркий смак. В арабській мові за значеннямтак переводять це слово. Сукуленти - ряд рослин до яких відносять алое, їх чисельність приблизно 400 видів. У горщику вирощують це дивне рослина, при цьому вважають його звичайним кімнатною рослиною. Вирощують його найчастіше для саме декоративних цілей. Але своє застосування алое також знайшло в різних натуральних косметичних засобах, а также араби їдять його в салатах, як салатний овоч.  
Алое має багато властивостей, а протизапальні та також ранозагоювальні використовують широко в медицині. Трофічні виразки, гнійні рани, опіки можна лікувати ліками з соком алое або ж самим соком.
&Nbsp; можно на сайті forever-kirovograd.info. Травний тракт також може піддаватися такому лікуванню за допомогою алое.
Наукова медицина стала вимагати більшого вивчення властивостей алое, адже воно досить затребуване в усій медицині. Перерахувати кількість препаратів, в яких при виготовленні додавати сік алое, вже стало просто нереальним. Широкій можна назвати сферу застосування таких препаратів, адже своїми властивостями алое може сильно похвалитися. Алантоїн у великих кількостях міститься в алое. Він має досить хороше анестезуючу дію, а також в'яжучий і протизапальний. Креми і тоніки стали притулком алое, і тому його стали додавати туди в досить бВелика кількість. Кулінарія східних країн може здивувати різними стравами з стебел і листя алое. І хто б міг подумати, що з цієї рослини роблять вино, де то в Індії.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ