Главная : Новости

Натуральна косметика: що це таке?

, 15:34
0 571

натуральна косметикаСкажіть ви знаєте хоч одну сучасну жінку, яка б не користувалась косметикою? Питання звісно риторичне. У косметичці сучасних жінок можна знайти величезну кількість косметичних засобів для щоденного використання, важливе місце серед яких займає натуральна косметика.

На початку 21 століття вчені з різних країн передрекли зростання попиту на натуральну косметику. Минуло більше десятка років, і вже можна сказати, що прогнози дослідників підтвердилися. Фахівці галузі стверджують, що з року в рік інтерес до натуральних косметичних засобів буде тільки зростати, і вже через пару десятків років кожна середньостатистична сім'я буде витрачати на них близько 15 % свого бюджету. До речі, придбати якісну натуральну косметику за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині bw-cosmetics.ru.

Натуральна косметика. Яка вона?

Виготовляються косметичні засоби з природного натуральної сировини, переробленої і очищеного тільки екологічно безпечними способами (ферментація, фільтрація, витримка, дистиляція та інші). Натуральні речовини, які отримують виробники безпечними способами, стають основою для виробництва косметичних засобів.

Особливістю такої косметики є те, що вона не дає блискавичного результату, але є більш корисною в порівнянні зі звичайною косметикою і краще засвоюється нашим організмом. Завдання натуральної косметики - підтримувати і стимулювати функції шкіри. Такі косметичні засоби не призводять до нездорової залежності.

Існує кілька критеріїв, відповідно до яких косметичний засіб можна віднести до натурального:

  • відсутність барвників, консервантів, ароматизаторів і ароматизаторів;
  • в процесі виробництва не використовуються продукти нафтопереробки;
  • не проводяться випробування на тваринах.

Натуральні косметичні засоби поділяються на два типи:

  • контрольована або сертифікована;
  • неконтрольована.

До сертифікованої косметики відносяться засоби, які пройшли випробування і отримали міжнародний знак якості (сертифікат) - ECOCERT, NPA, BDIH, інші. Серед споживачів популярною стає саме контрольована косметика, про високу якість якої свідчить спеціальне маркування на упаковці. Купити таку косметику можна в інтернет-магазинах та спеціалізованих торгових точках.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 53)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ