Главная : Новости

Диплом на замовлення: основні правила і переваги

, 22:39
0 1800

Диплом на замовленняПрактика отримання сучасної вищої освіти передбачає як самостійну підготовку дипломної роботи, так і протилежний напрямок - «дипломна робота на замовлення». Останній варіант передбачає посередництво окремих агентств або приватних осіб, які отримуючи від Вас замовлення, виконують дипломну роботу: від написання плану до здачі готового проекту і супроводжуючих його матеріалів для процедури захисту. Написання дипломів на замовлення набуло широкого поширення у студентів, особливо заочної форми навчання, завдяки незаперечних переваг.

Далі ми поговоримо про основні переваги замовної дипломної і розповість нам про них співробітник головного наукового центру України www.nauka-center.com.ua, який безпосередньо займається написанням дипломних та курсових робіт на замовлення.

Основні переваги замовної дипломної роботи:

 • Значна економія особистого часу і зусиль замовника;
 • Отримання оригінальної дипломної роботи з унікальними ідеями і пропозиціями;
 • Чітке знання всіх вимог до написання та оформлення роботи, що зводить до мінімуму ймовірність повернення науковим керівником на доопрацювання;
 • Повний супровід процесу написання диплома. В результаті Ви отримуєте саму роботу, доповідь для виступу на захисті на кафедрі, комплект роздаткового матеріалу для членів атестаційної комісії, диплом в електронному вигляді.

Критерії надійності виконавця

Для того, щоб визначити, наскільки надійним і порядним виявиться виконавець, якому Ви з упевненістю делегуєте право підготувати Вам дипломну роботу, слід звернути увагу на наступні моменти:

 1. Наявність достатньої кількості позитивних відгуків та рекомендацій про виконані роботи;
 2. Можливість бути на зв'язку з замовником, тобто з Вами. Зворотній зв'язок може здійснюватися в обумовленій формі (по e-mail, мобільному або стаціонарному телефону, в разі візиту - в офісі);
 3. Наявність офісу - приміщення, де може фізично відбутися зустріч Вас і виконавця (в разі потреби);
 4. Робота за попередньо укладеним договором, в якому чітко обумовлені терміни виконання і здачі готової роботи, розцінки на послуги, умови для внесення виправлень, доробок.

Відсутність хоча б одного з перерахованих вимог повинно змусити Вас замислитися про доцільність співпраці з подібним агентством. Навіщо ризикувати, якщо конкуренція в сфері написання дипломів на замовлення величезна!

Що необхідно контролювати при замовленні дипломної роботи?

Для того щоб процес замовлення диплома виявився взаємно ефективним, Вам як замовнику доцільно періодично контролювати наступні аспекти:

 • Дотримання всіх термінів виконавцем. Для того щоб перед самим захистом не бути заручником цейтноту, краще в домовленості з виконавцем вказати на 2-3 тижні більш ранню дату, ніж призначений термін захисту. Це дозволить мати час в запасі для доопрацювання або внесення змін у відповідність до вимог наукового керівника;
 • Оперативне внесення змін в роботу, якщо того вимагає Ваш науковий наставник;
 • Перевірка роботи на унікальність. Поважаючі себе агентства, повністю виключають плагіат у всіх роботах на замовлення. Дипломна робота, яку можна купити в цій компанії, буде відрізнятися абсолютною оригінальністю, що обов'язково спричинить отримання вищого балу на захисті!
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 179)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ