Головна : Новини

Диплом на замовлення: основні правила і переваги

, 22:39
0 911

Практика отримання сучасної вищої освіти передбачає як самостійну підготовку дипломної роботи, так і протилежний напрямок - «дипломна робота на замовлення». Останній варіант передбачає посередництво окремих агентств або приватних осіб, які отримуючи від Вас замовлення, виконують дипломну роботу: від написання плану до здачі готового проекту і супроводжуючих його матеріалів для процедури захисту. Написання дипломів на замовлення набуло широкого поширення у студентів, особливо заочної форми навчання, завдяки незаперечних переваг.

Далі ми поговоримо про основні переваги замовної дипломної і розповість нам про них співробітник головного наукового центру України , який безпосередньо займається написанням дипломних та курсових робіт на замовлення.

Основні переваги замовної дипломної роботи:

 • Значна економія особистого часу і зусиль замовника;
 • Отримання оригінальної дипломної роботи з унікальними ідеями і пропозиціями;
 • Чітке знання всіх вимог до написання та оформлення роботи, що зводить до мінімуму ймовірність повернення науковим керівником на доопрацювання;
 • Повний супровід процесу написання диплома. В результаті Ви отримуєте саму роботу, доповідь для виступу на захисті на кафедрі, комплект роздаткового матеріалу для членів атестаційної комісії, диплом електронною вигляді.

Критерії надійності виконавця

Для того, щоб визначити, наскільки надійним і порядним виявиться виконавець, якому Ви з упевненістю делегуєте право підготувати Вам дипломну роботу, слід звернути увагу на наступні моменти:

 1. Наявність достатньої кількості позитивних відгуків та рекомендацій про виконані роботи;
 2. Можливість бути на зв'язку з замовником, тобто з Вами. Зворотній зв'язок може здійснюватися в обумовленій формі (e-mail, мобільному або стаціонарному телефону, у разі візиту - в офісі);
 3. Наявність офісу - приміщення, де може фізично відбутися зустріч Вас і виконавця (у разі потреби);
 4. Робота за попередньо укладеним договором, в якому чітко обумовлені терміни виконання і здачі готової роботи, розцінки на послуги, умови для внесення виправлень, доробок.

Відсутність хоча б одного з перерахованих вимог повинно змусити Вас замислитися про доцільність співпраці з подібним агентством. Навіщо ризикувати, якщо конкуренція в сфері написання дипломів на замовлення величезна!

Що необхідно контролювати при замовленні дипломної роботи?

Для того щоб процес замовлення диплома нічого взаємно ефективним, Вам як замовнику доцільно періодично контролювати наступні аспекти:

 • Дотримання всіх термінів виконавцем. Для того щоб перед самим захистом не бути заручником цейтноту, краще в домовленості з виконавцем вказати на 2-3 тижню більш ранню дату, ніж призначений термін захисту. Це дозволить мати годину в запасі для доопрацювання або внесення змін у відповідність до вимог наукового керівника;
 • Оперативне внесення змін у роботу, якщо того вимагає Ваш науковий наставник;
 • Перевірка роботи на унікальність. Поважаючі себе агентства, повністю виключають плагіат у всіх роботах на замовлення. Дипломна робота, яку можна купити в цій компанії, буде відрізнятися абсолютною оригінальністю, що обов'язково спричинить отримання вищого балу на захисті!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ