Главная : Новости

Імплантація зубів

, 16:12
0 1959
імплантація зубівНа сьогоднішній день дентальная імплантологія - один з прогресивних і перспективних розділів стоматології, який об'єднує різних фахівців для вирішення проблем реабілітації людей з відсутніми зубами. На даний момент, імплантація зубів - єдина альтернатива в стоматології мостовидних протезів при втраті одного зуба, повного знімного протезу - при втраті всіх зубів.
Імплантат являє собою стрижень, який вкручується в кістку щелепи, де не вистачає втраченого зуба, і виконує функцію кореня, зверху на який одягається штучна коронка зуба. Після чого така конструкція відмінно функціонує тривалий час в порожнині рота.
Імплантація зубів - справа відповідальна і серйозна. До вибору доктора та клініки потрібно підходити серйозно. Клініка і доктор, насамперед, повинні викликати довіру.

Вид імплантату в кістки нижньої щелепи

Як і до будь-якої маніпуляції в медицині, до імплантації існує ряд показань і протипоказань, про них нам розкаже спеціаліст стоматологічної клініки CviaDent в Кишиніві (доречі молдавани які  шукають стоматологічні послуги просто вводять implant dentar chisinau і знаходять потрібну їм стоматологічну клініку).
Протипоказання до імплантації зубів:
Протипоказання бувають абсолютними (при яких ніколи не можна робити операцію) і відносними (коли після усунення деяких причин можна проводити операцію).
Абсолютні протипоказання:
- Злоякісні пухлини різних органів і систем, так як операція може викликати поширення пухлини і привести до раптової смерті;
- Туберкульоз;
- Різні захворювання крові та кровотворних органів (гемолітичні анемії). Так як можлива поява кровотеч, які складно буде зупинити;
- Різні захворювання центральної і периферичної нервової системи (наприклад, шизофренія, недоумство, психози);
- Патологія імунної системи (червоний вовчак, гіпоплазія тимуса та паращитовидних залоз);
- Різні захворювання ендокринної системи (цукровий діабет, патологія надниркових залоз).
- Різні системні захворювання сполучної тканини;
- Захворювання порожнини рота (наприклад, хронічний рецидивуючий афтозний стоматит);
Відносні протипоказання:
- Гострий період будь-якого захворювання;
- Карієс зубів і захворювання періодонта (гінгівіт - запалення ясен, маргінальний періодонтит - запалення тканин, що оточують зуб, парадонтоз);
- Незадовільна гігієна порожнини рота;
- Деякі види неправильного прикусу;
- Бруксизм (нічне скреготіння зубами);
- Захворювання скронево -нижньощелепного суглоба (артрозо - артрити);
- Різні передракові захворювання порожнини рота;
- Атрофія, недолік кісткової тканини щелепи;
- Шкідливі звички (куріння, зловживання кавою та алкоголем);
- Вагітність.
- Специфічним протипоказанням для внутрішньокісткової імплантації є нестача кісткової тканини разом передбачуваної операції, так як навколо імплантату з усіх сторін має бути збережено не менш двох міліметрів кістки. Це необхідно для профілактики атрофії кісткової тканини.
Джерело: http://cviadent.md/ro/index/page/id/6
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 84)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ