загрузка...
Главная : Новости

Що таке відеоняня і навіщо вона потрібна?

, 20:26
0 462

відеоняня На сьогоднішній день молодим батькам дуже часто пропонують скористатися таким цікавим товаром, як відеоняня. Про те, що собою являє цей пристрій і як його вибрати, ми і розглянемо далі, а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину diyshop.in.ua/cameras/videonanny, в якому ви можете придбати данний пристрій за доступною ціною. 

Відеоняня - це пристрій, за допомогою якого ви в будь-який момент зможете побачити свого малюка. Це вкрай зручно, так як у батьків часто просто немає часу, щоб цілий день перебувати біля дитини.

Як виглядає цей пристрій?

Він складається з 2 основних частин: одну частину ви залишаєте у малюка в кімнаті (передавач пристрою), а іншу в своєму розпорядженні біля себе (приймач).

Відеоняня також має спеціальні дроти, зарядні пристрої, а в окремих моделях є батареї для моніторів. Ви власноруч можете налаштувати контрастність і яскравість зображення, таким чином, ваша дитина постане перед вашим поглядом в кращому світлі.

Скільки часу працює відеоняня?

Точний час залежить від моделі пристрою, але в більшості випадків це 2-3 години. Це саме той важливий час, якого так часто не вистачає втомленим молодим мамам і татам. Тому ви зі спокійною душею можете зайнятися якимись своїми справами, поспілкуватися з родичами і друзями, в той час як розумна відеоняня суворим оком охоронятиме вашу дитину. Уявіть тільки - ви сидите спокійно, дивиться телевізор, і в будь-яку секунду можете почути і побачити, що в даний момент відбувається з вашим малюком.

Цей пристрій зручний ще також і тим, що він мобільний. Йдучи в магазин, який знаходиться по сусідству або, наприклад, до подруги, ви можете бути повністю впевнені в тому, що зв'язок між малюком і вами буде триматися. Більш того, відеоняня дає можливість тримати під контролем те, як з вашою дитиною поводиться жива няня.

Різновиди моделей відеоняні

Моделі буваю найрізноманітніші, тому рекомендуємо звертати свою увагу саме на такі технічні параметри і характеристики відеоняні, які важливі саме для вас. Важливо знати, що моделі відрізняються один від одної по дальності дії. Як правило, це відстань коливається в районі від 90 до 150 м. Пристрій може мати як чорно-білий, так і кольоровий монітор. Природно, кольоровий аналог буде коштувати більше. Деякі моделі камер можуть автоматично включати нічне бачення.

На сучасному ринку можна знайти і такі варіанти відеоняні, які здатні виводити картинку прямо на екран телевізора. Більш того, є і функція запису всього, що відбувається на різні відеоносії. Та й сама відеоняня при правильному налаштуванні може виконувати функції телевізора. Існують моделі відеоняні, які мають функції будильника. Тому мама не проспить момент прогулянки або купання малюка. Найчастіше відеоняню можна прослуховувати в навушниках, а також чіпляти прилад на пояс.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 41)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ