Главная : Новости

Професійне прибирання: основні переваги

, 16:07
0 1190

клінінгЧистота в домі і на роботі завжди приємна річ. Але найчастіше ми так зайняті, що присвятити прибиранню навіть кілька хвилин не вдається. А в офісі за чистотою стежать, як правило, спеціально найняті люди. Але чи завжди вони виконують свої обов'язки якісно? У цій статті ми розберемося, як професійний клінінг приватних і офісних приміщень робить наше життя комфортнішим, а світ навколо нас - чистішим. І розповість нам про це співробітник компанії "Гвардія Чистоти", на сайті якої ви можете замовити професійне прибирання офісів та квартир в Києві.

Чистота - всьому голова!

Клінінг - це порівняно нове поняття для України, яке прийшло із Західної Європи. Звичайно, у нас в країні ще здавна прийнято користуватися найманою працею для прибирання приміщень, але ось спеціальні робочі або цілі бригади, які спеціалізуються тільки на наведенні чистоти, ще 20 років тому були нонсенсом. У наші дні безліч офісів, та й деякі приватні будинки і квартири обслуговуються клінінговими компаніями. В обов'язки останніх входить не тільки поточне і генеральне прибирання, наприклад, після ремонту, але і миття вікон, фасадів, прибирання кухні, вивезення сміття та інші послуги.

Професійний клінінг - це не просто поверхневе прибирання, як багато хто думає. Це повноцінний підтримуючий догляд за меблями, оргтехнікою, килимовими покриттями. Якщо ви хочете, щоб ваша переговорна справляла позитивне враження на клієнта, а вітальня - на тітоньку, що приїхала в гості, то без послуг клінінгової-компанії вам буде важко обійтися. До того ж, це питання певного престижу: зараз в бізнес-колах не прийнято користуватися послугами прибиральниць-пенсіонерок, а вдома проводити довгі години, відтираючи підлоги і плиту.

Все більше людей звертаються у фірми, що надають для прибирання навчений персонал, спеціальне обладнання та миючі засоби. За статистикою в останні десять років ринок клінінгу ріс в середньому на 30-40 % на рік і на сьогоднішній день практично кожна друга компанія замовляє професійне прибирання офісу і нежитлових приміщень. Причому близько 41 % клієнтів клінінгу - це банки, державні установи, бізнес-центри, 39 % - ТРЦ, супермаркети, 20 % - HoReCa, складські, медичні та освітні установи. Для житлових приміщень послугу замовляють поки що не настільки часто, але з кожним роком популярність клінінг-сервісу зростає і серед фізичних осіб.

Клінінг-компанія або «штатний» прибиральник?

У чому ж принципова відмінність послуг компанії професійного прибирання від того, що може запропонувати вам штатний технічний персонал?

Для житлових приміщень

Для прибирання котеджів або квартир можуть знадобитися як разові послуги з прибирання приміщення (після ремонту, масштабного святкування), так і періодичні (від 2-3 разів на рік до декількох разів на тиждень).
Роботи з клінінгу житлового приміщення зазвичай включають:

 • Видалення пилу;
 • Миття підлоги, вікон, балконів;
 • Прибирання ванних кімнат і санвузлів;
 • Чистку килимів, меблів, підлогових покриттів;
 • Очищення дзеркал, скла, світильників;
 • Винос сміття;
 • Інші договірні послуги, наприклад, догляд за рослинами.

Для офісів і виробничих приміщень

Підтримуюче і генеральне прибирання в торгових, офісних, виробничих приміщеннях доручають або спеціально найнятим працівникам, або укладають договір клінінгу зі спеціалізованою компанією. В обов'язки прибиральника входять:

 • Видалення пилу, полірування поверхонь;
 • Протирання і очищення дверей, перегородок;
 • Догляд за оргтехнікою;
 • Очищення дзеркал і скляних поверхонь;
 • Догляд за меблями і світильниками;
 • Прибирання сантехнічних приміщень;
 • Винос сміття.

Уклавши контракт з клінінг-сервісом, ви зможете скоротити витрати на утримання співробітників. До того ж вам не доведеться купувати спеціальне обладнання, координувати роботу прибиральників, самостійно вирішувати складні ситуації - усім цим займеться підрядник. Вам не потрібно буде витрачати час на навчання персоналу або освоєння нових напрямків - до вас вже приходить команда професіоналів, які швидко реагують на всі рекомендації і готові оперативно виконати потрібну роботу.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 170)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ