Главная : Новости

Переваги вбудованих меблів

, 22:27
0 634

вбудовані мебліЯк відомо, будь-які меблі можуть бути виконані в двох варіантах: корпусні (що стоять окремо від стін, підлоги і стелі), її можна відсувати, переносити, розібрати і знову зібрати, так і вбудовані (з кріпленням елементів каркаса до стін, підлоги і до стелі). При замовленні шафи купе або вбиральні клієнти часто постають перед вибором - що краще, корпусні або вмонтовані?

Зовні вони виглядають практично ідентично, але є істотні відмінності в конструкції. Інформацію про те, що таке вбудовані меблі, можна знайти на інших сторінках цього сайту, а в цій статті ми постараємося коротко описати основні переваги та недоліки вбудованих меблів. І допоможе нам з цим розібратися співробітник компанії «ЕСТЕТ-меблі»: http://estet.rv.ua, на сайті якої ви можете подивитись ціни на шафи купе в Рівному.

Підгонка

Головним достоїнством вбудованих меблів - є ідеальна підгонка деталей корпусу до стін, підлоги і до стелі приміщення. Завдяки цьому роками не накопичується пил в важкодоступних місцях - на даху і за задньою стінкою шафи. Крім цього меблі, встановлені ​​без зазорів і щілин, виглядають більш естетично, монолітно зі стінами.

Більш низька вартість

Так як у вбудованих меблів не використовуються великі панелі зовнішнього каркаса (дах, підлога, бічні), це відчутно впливає на кінцеву вартість виробу.

Якщо шафа купе встановлюється в нішу, то зазвичай ставляться двері купе на весь отвір, від стіни до стіни, за ними монтується внутрішнє наповнення. Необхідність в наявності зовнішнього каркаса при цьому відпадає. Шафа купе також може бути і частково вбудованою.

Стійкість

Внутрішнє наповнення вбудованої шафи кріпиться безпосередньо в стіни, можливість перекидання або зміщення виробу неможлива. Це стосується перш за все вузьких прихожих або книжкових шаф.

Універсальність

Якщо меблевий виріб необхідно встановити в складну по конфігурації нішу, з великою кількістю балок, косих стін, тупих або гострих кутів, в місцях, де проходять труби, то тут можливе тільки вмонтування, так як каркас корпусних, окремо-стоячих меблів майже завжди прямокутний і втиснути їх в складний отвір буває практично неможливо. Це також незаперечна перевага вбудованих меблів.

Правда збірка таких меблів досить складна і вимагає від збирачів максимум концентрації і досвіду, так як майже кожна полка і перегородка примикає до стін, підганяється за місцем.

Економія простору

Шафа купе вмонтована в розпір від підлоги до стелі, від стіни до стіни має більшу місткість, ніж така ж корпусна шафа, так як корпус завжди нижче стелі і з зазором від бічних стін.

За меблевими канонами, корпусний, незбираний виріб збирається в сторонці і тільки після цього засувається на місце, а для цього необхідно дотримати певні зазори між корпусом шафи і стінами приміщення.

Звукоізоляція

Якщо Ви плануєте шафою купе розділити кімнату на 2 частини, то вбудований варіант встане без щілин і зазорів, тим самим покращуючи звукоізоляцію між кімнатами.

Візуальне згладжування кривих стін

Корпусну шафу купе, яка завжди в формі прямокутника з кріпленнями деталей під кутом 90 гр, монтажники вирівнюють по рівню, що завжди підкреслює можливу кривизну стін і стель. Вбудована шафа купе дозволяє кріпити деталі під будь-яким кутом, тим самим згладжуючи всі нерівності стін.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 53)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ