Головна : Новини

Переваги вбудованих меблів

, 22:27
0 1321

Як відомо, будь-які меблі можуть бути виконані в двох варіантах: корпусні (що стояти окремо від стін, підлоги і стелі), її можна відсувати, переносити, розібрати і знову зібрати, так і вбудовані (з кріпленням елементів каркаса до стін, підлоги і до стелі). При замовленні шафи купе або вбиральні клієнти часто постають перед вибором - що краще, корпусні або вмонтовані?

Зовні вони виглядають практично ідентично, але є істотні відмінності в конструкції. Інформацію про те, що таке вбудовані меблі, можна знайте на інших сторінках цього сайту, а в цій статті ми постараємося коротко описати основні переваги та недоліки вбудованих меблів. І допоможе нам з цим розібратися співробітник компанії «ЕСТЕТ-меблі»: http://estet.rv.ua, на сайті якої ви можете подивитись ціни .

Підгонка

Головним достоїнством вбудованих меблів - є ідеальна підгонка деталей корпусу до стін, підлоги і до стелі приміщення. Завдяки цьому роками не накопичується пил у важкодоступних місцях - на даху і за задньою стінкою шафи. Крім цього меблі, встановлені ​​без зазорів і щілин, виглядають більш естетично, монолітно зі стінами.

Більш низька вартість

Так як у вбудованих меблів не використовуються великі панелі зовнішнього каркаса (дах, підлога, бічні), це відчутно впливає на кінцеву вартість виробу.

Якщо шафа купе встановлюється в нішу, то зазвичай ставляться двері купе на весь отвір, від стіни до стіни, за ними монтується внутрішнє наповнення. Необхідність в наявності зовнішнього каркаса при цьому відпадає. Шафа купе також може бути і частково вбудованою.

Стійкість

Внутрішнє наповнення вбудованої шафи кріпиться безпосередньо до стіни, можливість перекидання або зміщення виробу неможлива. Це стосується перш за все вузьких прихожих або книжкових шаф.

Універсальність

Якщо меблевий виріб необхідно встановити в складну по конфігурації нішу, з великою кількістю балок, косих стін, тупих або гострих кутів, у місцях, де проходять труби, то тут можливо тільки вмонтування, так як каркас корпусних, окремо-стоячих меблів майже завжди прямокутний і втиснути їх у складний отвір буває практично неможливо. Це також незаперечна перевага вбудованих меблів.

Правда збірка таких меблів досить складна і вимагає від збирачів максимум концентрації і досвіду, так як майже кожна полку і перегородка примикає до стін, підганяється за місцем.

Економія простору

Шафа купе вмонтована в розпір від підлоги до стелі, від стіни до стіни має більшу місткість, ніж така ж корпусна шафа, так як корпус завжди нижче стелі і з зазором від бічних стін.

За меблевими канонами, корпусний, незбираний виріб збирається в сторонці і тільки після цього засувається на місце, а для цього необхідно дотримати певні зазори між корпусом шафі і стінами приміщення.

Звукоізоляція

Якщо Ви плануєте шафою купе розділити кімнату на 2 частини, то вбудований варіант встане без щілин і зазорів, тім самим покращуючи звукоізоляцію між кімнатами.

Візуальне згладжування кривих стін

Корпусну шафу купе, яка завжди у формі прямокутника з кріпленнями деталей під кутом 90 гр, монтажники вирівнюють по рівню, що завжди підкреслює можливу кривизну стін і стель. Вбудована шафа купе дозволяє кріпити деталі під будь-яким кутом, тім самим згладжуючи всі нерівності стін.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ