Главная : Новости

Як правильно прибирати в житловому приміщенні?

, 21:44
0 1250

прибиранняЩо б не говорили феміністки, а жінка все ще залишається справжньою берегинею домашнього вогнища. І передумов до того, що дане положення речей перевернеться з ніг на голову, не спостерігається. Але це зовсім не означає, що жінки зобов'язані весь час проводити біля плити або з пилососом і шваброю в руках. Не важливо, чи живете ви в багатоквартирному або своєму приватному, заміському будинку, котеджі, оптимізувавши процес домашнього прибирання житла, прибудинкової території і навіть під'їзду, можна заощадити масу часу, який, в свою чергу, витрачається на роботу або на себе кохану. Ми готові надати вам корисні поради, які змінять ваше уявлення про прибирання.

Ви більше не будете розглядати цей процес, як важку працю. І, ні, ми не змусимо вас купити дорогущий миючий пилосос в магазині, або зацікавитися ціною професійних послуг з прибирання будинку. Головне слово, що підкреслює суть наших порад - це оптимізація. Ви не повірите, скільки часу, сил і нервів можна заощадити, якщо просто робити все правильно, і з задоволенням. Загалом, приступаємо від слів до справи. І допоможе нам в цьому головний редактор інформаційного сайту для домогосподарок http://ubratdoma.ru/.

Прибирання будинку - основні поради

Основний момент, на який потрібно робити акцент - це зміна внутрішнього ставлення до цього процесу. Тобто, вам потрібно відмовитися від думок про те, що це тяжка праця, яка пов'язана з втомою і нудьгою. Вам потрібно навчитися внутрішньо мотивувати себе, або, хоча б, знайти джерело мотивації. Оскільки прибирання будинку перетворюється на рутину лише для тих, хто відноситься до неї суто негативно.

Якщо ваша сім'я складається більш ніж з однієї людини, а прибираєте тільки ви, то мотивувати себе дуже складно. Смітять всі, а прибираєте приміщення ви одна! А найголовніше, що вже через кілька годин після проведення прибирання, навіть якщо воно булу професійним, можна затівати нове наведення порядку, оскільки довго ідеальна чистота не тримається. Який звідси можна зробити висновок? Все просто. Розподіліть обов'язки серед домочадців. Не змушуйте робити їх все і відразу. Один пилососить, інший миє посуд, третій витирає пил. Навантаження на кожного мінімальне, а ефект на обличчя.

Якщо ви не хочете, щоб генеральне прибирання дійсно викликала у вас фізичну втому, відмовтеся від звички забиратися тільки тоді, коли сміття уже валяється під ногами. Мало того, відмовтеся від звички прибирати раз на тиждень. Прибирайте регулярно, потроху, і якщо підключити до процесу всіх домочадців, то навантаження не буде фактично ніякого. Привчіть членів сім'ї прибирати за собою. Поїв? Помив посуд. Википіло молоко? Відразу помив плиту. Це досить просто, головне - це подолати лінь. Ця порада допоможе вам, фактично, прибирати чисту квартиру, що рівноцінно легкому косметичного ремонту. Тоді як прибирання будинку раз на тиждень - це вже капітальний ремонт. Той же процес чищення раковини, яка вже була почищена пару днів назад, пройде для вас в десять разів легше і швидше.

Види прибирань житлового будинку:

  • Термінове прибирання. Це те прибирання, яке проводиться в задані терміни після забруднення. Наприклад, якщо після готування вечері плита покрилася жирними плямами, їх потрібно видалити без відкладання в довгий ящик, оскільки засохлі плями видаляються важче, ніж свіжі. Навіть якщо плями практично непомітні, після засихання вони покриються додатковим шаром бруду, і, разом з іншими плямами, будуть надавати плиті неестетичний вигляд. Як бачите, термінове прибирання здатне позбавити вас від серйозних проблем, замінивши їх на легке наведення лоску. Можливо, вам навіть не доведеться використовувати миючі засоби, за допомогою яких ви зазвичай годинами драєте забруднену поверхню;
  • Поточне прибирання. Так називають те прибирання, яка проводиться регулярно, але не щодня. Для таких заходів рекомендується скласти графік. Наприклад, раковина на кухні чиститься через день, а кухонні фіранки миються раз в три місяці. План можна скласти на комп'ютері, роздрукувати і повісити на видному місці. У план також можна занести "нагадування" про термінове прибирання, наприклад, що стосуються миття посуду після їжі;
  • Вимушена прибирання. Це прямий ризик псування майна. І справа не тільки в «холодильних» ситуаціях. Наприклад, якщо ви пролили ту ж каву на білий килим, і слабкі чистячі засоби вам не допомагають, доводиться використовувати «важку артилерію». Посилене тертя, плюс використання сильнодіючих і абразивних засобів, може привести до пошкодження об'єкта, який чиститься. Той же килим після чистки буде виглядати далеко не таким новим і акуратним. Фактично, ви наносите об'єкту більше ушкоджень, ніж саме забруднення.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 192)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ