Головна : Новини

Як правильно прибирати в житловому приміщенні?

, 21:44
0 1296

Що б не говорили феміністки, а жінка все ще залишається справжньою берегинею домашнього вогнища. І передумов до того, що дані положення промов перевернеться з ніг на голову, не спостерігається. Альо це зовсім не означає, що жінки зобов'язаннями пов'язані весь час проводить біля плити або з пилососом і шваброю в руках. Не важливо, чи живете ви в багатоквартирному або своєму приватному, заміському будинку, котеджі, оптимізувавши процес домашнього прибирання житла, прибудинкової території і навіть під'їзду, можна заощадити масу часу, який, у свою чергу, витрачається на роботу або на себе кохану. Ми готові надати вам корисні поради, які змінять ваше уявлення про прибирання.

Ви більше не будете розглядати цей процес, як важку працю. І, ні, ми не змусимо вас купити дорогий миючий пилосос в магазині, або зацікавитися ціною професійних послуг з прибирання будинку. Головне слово, що підкреслює суть наших порад - це оптимізація. Ви не повірите, скільки часу, сил і нервів можна заощадити, якщо просто робити все правильно, і з задоволенням. Загалом, приступаємо від слів до справи. І допоможе нам у цьому головний редактор інформаційного сайту для домогосподарок .

Прибирання будинку - основні поради

Основний момент, на який потрібно робити акцент - це зміна внутрішнього ставлення до цього процесу. Тобто, вам потрібно відмовитися від думок про ті, що це яка тяжка праця, яка пов'язана з втомою і нудьгою. Вам потрібно навчитися внутрішньо мотивувати себе, або, хоча б, знайті джерело мотивації. Оскільки прибирання будинку перетворюється на рутину лише для тих, хто відноситься до неї суто негативно.

Якщо ваша сім'я складається більш ніж з однієї людини, а прибираєте тільки ві, то мотивувати себе дуже складно. Смітять всі, а прибираєте приміщення ві одна! А найголовніше, що вже через кілька годин після проведення прибирання, навіть якщо воно буду професійним, можна затівати нове наведення порядку, оскільки довго ідеальна чистота не тримається. Який звідси можна зробити висновок? Все просто. Розподіліть обов'язки серед домочадців. Не змушуйте робити їх все і відразу. Один пилососить, інший миє посуд, третій витирає пил. Навантаження на шкірного мінімальне, а ефект на обличчя.

Якщо ви не хочете, щоб генеральне прибирання дійсно викликала у вас фізичну втому, відмовтеся від звички забиратися тільки тоді, коли сміття вже валяється під ногами. Мало того, відмовтеся від звички прибирати раз на тиждень. Прибирайте регулярно, потроху, і якщо підключити до процесу всіх домочадців, то навантаження не буде фактично ніякого. Привчіть членів сім'ї прибирати за собою. Поїв? Помив посуд. Википіло молоко? Відразу помив плиту. Це досить просто, головне - це подолати лінь. Ця порада допоможе вам, фактично, прибирати чисту квартиру, що рівноцінно легкого косметичного ремонту. Тоді як прибирання будинку раз на тиждень - це вже капітальний ремонт. Тієї ж процес чищення раковини, яка вже була почищена пару днів назад, пройде для вас в десять разів легше і швидше.

Віді прибирань житлового будинку:

  • Термінове прибирання. Це ті прибирання, яке проводитися в задані терміни після забруднення. Наприклад, якщо після готування вечері плита покрилася жирними плямами, їх потрібно видалити без відкладання в довгий ящик, оскільки засохлі плями видаляються важче, ніж свіжі. Навіть якщо плями практично непомітні, після засихання вони покриються додатковим шаром бруду, і, разом з іншими плямами, будуть надавати плиті неестетичний вигляд. Як бачите, термінове прибирання здатне позбавити вас від серйозних проблем, замінивши їх на легке наведення лиску. Можливо, вам навіть не доведеться використовувати миючі засоби, за допомогою яких ви зазвичай годинами драєте забруднену поверхню;
  • Поточне прибирання. Так називають ті прибирання, яка проводитися регулярно, але не щодня. Для таких заходів рекомендується скласти графік. Наприклад, раковина на кухні чиститися через день, а кухонні фіранки миються раз на три місяці. План можна скласти на комп'ютерній комп'ютері, роздрукувати і повісити на видному місці. У план також можна занести "нагадування" про термінове прибирання, наприклад, що стосуються миття посуд після їжі;
  • Вимушена прибирання. Це прямий ризик псування майна. І справа не тільки в «холодильних» ситуаціях. Наприклад, якщо ви пролили ту ж каву на білий килим, і слабкі чистячі засоби вам не допомагають, доводиться використовувати «важку артилерію». Посилене тертя, плюс використання сильнодіючих і абразивних засобів, може призвести до пошкодження об'єкта, який чиститися. Тієї ж килим після чищення буде виглядати далеко не таким новим і акуратним. Фактично, ви наносите об'єднання єкту більше ушкоджень, ніж саме забруднення.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ