здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Дистальний прикус: причини виникнення

Грудень 10 2016

Дистальний прикус відноситься до розряду складних аномалій і однаково часто зустрічається як у дітей, так і у дорослих, - приблизно у 30 % всіх випадків зубощелепних викривлень. Чому ж цей вид прикусу виникає так часто і чи є шанс його виправити можна прочитати на сайті .

Що це таке?

Дистальний прикус - це різновид неправильне змикання зубів, що виникає в результаті зайвого розвитку верхньої щелепи або недорозвинення нижньої, або ж одночасно через два цих чинника. У людини з дистальною оклюзією верхні зуби помітно виступають над нижніми, а підборіддя здається дуже маленьким, що надає виразу обличчя незадоволення або здивований вираз. Іноді до словосполучення дистальний прикус додають слово «глибокий», що не цілком коректно, так як глибока оклюзія - це окрема аномалія, хоча вона досить часто і є наслідком дистального прикусу.

Ступінь вираженості даної патології можна визначити по розташуванню шостого верхнього зуба. Чим більше він стикається зі своїм антагоністом, тобто таким же зуб на нижній щелепі, - тім легша стадія. Якщо ж «шістка» при змиканні лежить між шостим і п'ятим зубами, то фаза викривлення вважається важкою.

Чому він виникає?

Дистальний прикус з'єднання являється з багатьох причин:

  • Перша і найпоширеніша з них - спадковість;
  • Друга - аномальний розвиток щелеп в період формування плоду;
  • Третя - неправильне штучне вигодовування. У процесі годування грудьми дитина докладає певні зусилля для того, щоб отримати молоко, що позитивно впливає на формування зубощелепного апарату. Колі ж малюка годують з пляшечки, їжа легко потрапляє йому в рот і жувальні м м'язи практично не напружуються, через що щелепи ростуть повільно і неправильно. Для того щоб всі складові жувального апарату розвивалися рівномірно, необхідно годувати дитину з пляшечки з ортодонтичною соскою. Вона повторює форму материнського соска і сприяє правильному росту щелеп;
  • Четвертий фактор, що сприяє формування дистальниого прикусу, - ротове дихання. Через часті нежиті, різні ЛОР-захворювання і хвороби дихальних шляхів дитина звикає дихати через рот, в результаті чого верхня щелепа збільшується в розмірах і подовжується. За даними численних досліджень, приблизно у 34 % дітей з дистальним прикусом спостерігалися проблеми з носоглоткою;
  • Дистальний прикус з'єднання являється ще з однієї причини - через несвоєчасна втрата молочних і корінних зубів, їх недорозвинення або неправильне прорізування. Особливо часто в групу ризику потрапляють діти без іклів. Через їх відсутність порушується робота нижньої щелепи, а потім і всього апарату артикуляції. Щоб уникнути вищеописаних проблем, слід ретельно стежити за здоров ям порожнини рота і своєчасно лікувати карієс, в тому числі і молочний, а також в обов'язковому порядку відновлювати відсутні зуби. У змінному і молочному прикусах заповнити прогалини в зубному ряду допомагають протези, а в постійному - імплантація;
  • Дистальний прикус також виникає через порушення постави, рахіт, використання соски неправильної форми, а також через такі шкідливі дитячі звички, як, наприклад, смоктання великого пальця.

Як виправити дистальний прикус?

Як вже йшлося раніше, дистальний прикус відноситься до розряду складних аномалій, тому його лікування проходити в кілька етапів, включаючи хірургічний. Однак у певних випадках шанс усунути викривлення без допомоги хірурга все-таки існує. Найкраще дистальний прикус можна виправити у дітей і підлітків, коли ріст щелеп ще не закінчений або ж припинився зовсім недавно.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Білайт 96: що це таке? Як правильно прибирати в... 
Переглядів: 245
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен