Головна : Новини

Білайт 96: що це таке?

, 21:18
0 310

Білайт 96 - це капсули для схуднення, які на сьогоднішній день є 1-ним з найбільш сильних засобів у боротьбі із зайвими кілограмами, є прямим наслідком: переїдання, набору ваги при вагітності, ожиріння і середнього віку, коли в організмі людини відбуваються гормональні зміни. До речі, в РФ замовити капсули можна на сайті http://капсулы-лида.рф.

Добре продуманий склад препарату допомагає блокувати почуття голоду, як результат протягом дня людина не відчуває абсолютно ніякого дискомфорту. При застосуванні даних капсул всі накопичені шлаки, токсини, а також продукти розпаду жирових тканин виводяться природних шляхом з сечею, саме тому треба пити побільше води (але не менше 2-3 літрів на день).

Дія

Крім блокування почуття голоду Білайт 96 чудово справляється з накопичилася в організмі жиром і вже на 1-му тижні прийому людина може помітити як тануть його обсяги і стрілка (цифри) на вагах опускається вниз. Особливо це видно по стегнах і талії. Також, завдяки своїм властивостям, Білайт 96 зменшує целюліт і допомагає при набряках, оскільки стабілізує сольовий-водний обмін.

Курс прима препарату Білайт 96 становить 1,5 місяця. 1-я упаковка збільшує метаболізм, прискорює обмін речовин, готуючи тим самим організм людини до схудненню. 2-я упаковка покращує кровообіг, а також впливає конкретно на жир, розщеплюючи його. 3-я упаковка закріплює досягнутий результат.

Спосіб застосування:

Починати треба з 1-ої капсули в день. Препарат треба приймати вранці за 30-40 хв. до їди, запиваючи його двома ст. теплої води. Через 5-ть днів, збільшуємо дозування до 2-х капсул. (1-ну можна приймати до сніданку, а 2-ю - перед обідом). Далі все суто індивідуально. Якщо зайві кілограми йдуть, а апетит не турбує людину, тоді дозування можна так і залишити по 2 капсули в день до кінця курсу. Якщо ж зниження ваги сповільнилося або ж апетит недостатньо блокований, тоді треба починати приймати 3-ю капсулу (2 капсули перед сніданком, а 1-ну - перед обідом). max доза - це 6 капсул.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ