Головна : Новини

Налтрексон: Що це таке?

, 20:17
0 277

Налтрексон - це препарат, що застосовується для терапії наркоманії. Фармакологічна дія даного препарату базується на зв'язування опіоїдних рецепторів, що, в свою чергу або попереджає, або ж на 100 % знімає дію на організм наркотику безпосередньо з опіатної групи. Налтрексон є сильнодіючим антагоністом таких наркотичних анальгетиків, як: метадон, морфін, героїн та ін Він блокує ефект від вживання речовин, які містять опіати, завдяки чому вживання наркотиків стає просто безглуздим.

Налтрексон випускають у вигляді таблеток, а також імплантату (підшивки). Останній варіант краще застосовувати тоді, коли переважна частина терапії відбувається десь за межами наркологічного центру. використовується таким чином: підшивку з ліками вводять під шкіру і вона діє у міру потреби, блокуючи при цьому дія наркотичних речовин, які надійшли в організм наркомана: замість очікуваного ефекту від прийому наркотичних речовин у людини формируеться абстинентний синдром.

В залежності від терміну дії підшивки, дозування препарату в людському організмі весь час підтримується на 1-му і тому ж рівні протягом від 3-х до 6-ти місяців. Дуже важливим моментом є те, що незалежно від тривалості курсу, терапія цим препаратом не викликає у наркомана звикання.

Перед лікуванням треба обов'язково пройти детоксикацію. Наркоман повинен вийти з абстинентного синдрому, а також не повинен приймати наркотичні речовини протягом 7 днів до імплантації. Підтвердженням служить провокаційний тест з налкосоном і аналіз сечі на відсутність у ній опіатів.

Навіть не дивлячись на те, що даний препарат дуже ефективний, досить важливо, щоб рішення про лікування було прийнято безпосередньо самим пацієнтом, грунтуючись на його особистому прагненні позбутися від наркозалежності. Терапія налтексоном повинна відбуватися лише під наглядом досвідченого нарколога безпосередньо після ретельного медичного обстеження.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ