здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Артлайф в Греції

Листопад 15 2011

Артлайф Греция

Вже більше року успішно функціонує Сервісний центр в Грецькому місті Салоніки. Незважаючи на труднощі роботи у цій складній, економічно і політично нестабільній країні, Партнери Компанії демонструють високі результати.

У Сервісному центрі
Ініціаторами розвитку бізнесу стали жителі Греції Анна та Карина Погосян. За підтримки Лідерів Компанії з Сервісного центру Ростова - на - Дону Ніни Челнаковой і Ольги Руденко, за рік була виконана величезна робота.

Підкорювачі Еллади
Артлайф в Греции и сертификации продукции, Партнеры не опустили руки, а ежедневно и упорно работали в такой трудной для бизнеса стране, как Греция." Зіткнувшись з величезними труднощами в процесі відкриття офіційного центру компанії Артлайф в Греції та сертифікації продукції, Партнери не опустили руки, а щоденно і наполегливо працювали в такій важкій для бізнесу країні, як Греція.
Дипломи з рук Президента Ніни Челнаковой

Сьогодні можна говорити про гідні результати грецької організації та її лідерів.

• Менше ніж за рік, Ганна та Карина Погосян залучили в якості клієнтів і партнерів понад 350 осіб з різних країн світу: Греція, Австрія, Норвегія, Німеччина, Таїланд, Кіпр!
Артлайф прошли официальную процедуру сертификации."

• Більше 20 продуктів Артлайф пройшли офіційну процедуру сертифікації. Артлайф, материалы для поддержки бизнеса «Первая ступень успеха»."

• Перекладено та видано на грецьку мову Каталог продукції Артлайф, матеріали для підтримки бізнесу «Перший ступінь успіху».

• Відкрито сайт на грецькій мові.

• У Норвегії відкрито сайт і школа здоров'я, що проводиться в режимі он-лайн.

• Регулярно проводять навчальні міжнародні семінари, використовуючи інноваційні методи ведення бізнесу (скайп, інтернет).
Артлайф в Греции."

• Проведена перше велике захід для Партнерів - академія Артлайф в Греції.

• Офіційно відкрито сервісний центр в Солоніка, на черзі Афіни.

На сцені Золотого фестивалю успіху в м. Лімассол

Закономірним підсумком роботи Партнерів - стало вшанування Лідерів організації на сцені Золотого фестивалю успіху 2011 на Кіпрі. Анна Погосян отримала статус Золотого директора!

← Золота хвиля успіху Конференція Артлайф 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен