Головна : Новини

Артлайф в Греції

, 23:54
0 980

Артлайф Греция

Вже більше року успішно функціонує Сервісний центр в Грецькому місті Салоніки. Незважаючи на труднощі роботи у цій складній, економічно і політично нестабільній країні, Партнери Компанії демонструють високі результати.

У Сервісному центрі
Ініціаторами розвитку бізнесу стали жителі Греції Анна та Карина Погосян. За підтримки Лідерів Компанії з Сервісного центру Ростова - на - Дону Ніни Челнаковой і Ольги Руденко, за рік була виконана величезна робота.

Підкорювачі Еллади
Артлайф в Греции и сертификации продукции, Партнеры не опустили руки, а ежедневно и упорно работали в такой трудной для бизнеса стране, как Греция." Зіткнувшись з величезними труднощами в процесі відкриття офіційного центру компанії Артлайф в Греції та сертифікації продукції, Партнери не опустили руки, а щоденно і наполегливо працювали в такій важкій для бізнесу країні, як Греція.
Дипломи з рук Президента Ніни Челнаковой

Сьогодні можна говорити про гідні результати грецької організації та її лідерів.

• Менше ніж за рік, Ганна та Карина Погосян залучили в якості клієнтів і партнерів понад 350 осіб з різних країн світу: Греція, Австрія, Норвегія, Німеччина, Таїланд, Кіпр!
Артлайф прошли официальную процедуру сертификации."

• Більше 20 продуктів Артлайф пройшли офіційну процедуру сертифікації. Артлайф, материалы для поддержки бизнеса «Первая ступень успеха»."

• Перекладено та видано на грецьку мову Каталог продукції Артлайф, матеріали для підтримки бізнесу «Перший ступінь успіху».

• Відкрито сайт на грецькій мові.

• У Норвегії відкрито сайт і школа здоров'я, що проводиться в режимі он-лайн.

• Регулярно проводять навчальні міжнародні семінари, використовуючи інноваційні методи ведення бізнесу (скайп, інтернет).
Артлайф в Греции."

• Проведена перше велике захід для Партнерів - академія Артлайф в Греції.

• Офіційно відкрито сервісний центр в Солоніка, на черзі Афіни.

На сцені Золотого фестивалю успіху в м. Лімассол

Закономірним підсумком роботи Партнерів - стало вшанування Лідерів організації на сцені Золотого фестивалю успіху 2011 на Кіпрі. Анна Погосян отримала статус Золотого директора!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ