Головна : Новини

Як кодування допомагає позбутися від алкоголю?

, 23:25
0 268

Пияцтво є економічною і медичною проблемою, саме тому з цією недугою треба боротися в обов'язковому порядку. І дієвим інструментом у даному випадку є кодування. Саме про неї ми будемо говорити далі і розповість нам про це співробітник організація по наданню консультативної психотерапевтичній, психологічній, наркологічної, психіатричної допомоги "Інсайт+", в якій можна пройти .

Що собою являє кодування від алкоголю?

Під кодуванням розуміють психологічний вплив на алкоголіка, при якому йому нав'язується заборона на вживання алкоголю.

Ще на початку 50-их р. 20-го ст. почали пробувати різні методики, спрямовані на вироблення відрази до алкоголю. Саме поняття “кодування” було введено в медичну практику в 80-х роках лікарем Олександром Довженком, який вселяв своїм пацієнтам сильний страх перед спиртним, і не вводив при цьому в організм алкоголіків ніяких лікарських препаратів.

Нині кодування являє з себе різні методики позбавлення від алкоголізму.

Нині є такі методи кодування від алкоголізму:

  • Різні психотерапевтичні маніпуляції, що діють на людську підсвідомість;
  • Прийом хімічних препаратів.

В основі будь-кодування лежить страх перед вживанням спиртного. Людині вселяють, що вживання ним алкоголю призведе до летального результату. Алкоголік порушив цю установку, може зіткнутися з різними психічними розладами. Безпосередньо після самого кодування деякі пацієнти можуть відчувати певний психологічний дискомфорт. При цьому вони хочуть випити, щоб полегшити своє страждання, але робити це категорично не можна.

Висновки

Пам'ятайте, що кодування забороняє вживати алкоголь, але зовсім не позбавляє від причин, що призвели до алкоголізму. Саме тому після кодування дуже важливо виявити, що саме впливає на бажання людини випити. Потім треба буде проконсультуватися у досвідченого психолога, здатного вселити алкоголіку установки, які направлені на радість від тверезості.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ