Главная : Новости

Історія піцци

, 16:25
0 2071

Піца - одне з найпопулярніших страв у світі. Вона давно стала інтернаціональною, але найбільше її люблять, звичайно ж в Америці. Саме там стали з'являтися стали потім знаменитими на весь світ піцерії. Проте вперше з'явилися вони зовсім не там. А інформацію про історію появи піцци нам надав сайт Eda.ua, на якому ви можете замовити найсмачнішу піццу в Києві.

Мало хто знає, що першими це ласощі почали готувати ще в 3 столітті до нашої ери римляни. У літописах древніх римлян вдалося виявити згадки про «плоскому колі тіста з начинкою», який запікали на каменях.

Римляни додавали в цей неї мед і трави, тим самим отримуючи швидше солодкий пиріг, а не знайоме нам зараз блюдо. У той час це ласощі часто брали в далекі походи, т.к. воно повільно псувалося і було дуже поживним.

Вже пізніше, в 16 столітті нашої ери в Неаполі це блюдо стало вживатися повсюдно. Це була їжа бідняків, в яку вони клали всі продукти, які тільки могли знайти: тісто, помідори, сало, сир і оливкове масло. Дуже скоро з їжі будинків піца перетворилася на їжу королів. Її стали випікати в тавернах і навіть при дворах королів. У 18 столітті за дорученням королеви Maria Carolina d'Asburgo Lorena була побудована спеціальна піч для випікання цієї страви. Їм пригощали гостей королівського двору.

Через ще приблизно 100 років емігранти з Італії завезли ці ласощі в Америку. Але найбільшу популярність воно знайшло, коли багато американські солдати, які повернулися з Італії після Другої світової війни стали відкривати власні піцерії. В даний час в Сполучених Штатах Америки існує навіть кілька великих мереж піцерій. У них можна не тільки скуштувати це чудове блюдо, але і взяти його з собою або навіть замовити з доставкою додому.

З часом люди навчилися робити напівфабрикати з цієї їжі. Його можна купити замороженим в будь-якому супермаркеті і приготувати вдома.

Дуже популярною стала послуга замовлення піци на будинок. В даний час дану послугу пропонують практично всі заклади міста, які готують дане блюдо. Доставка їжі стала повсякденною, всі до неї звикли. Високий рівень конкуренції на даному ринку змушує його гравців пропонувати своїм клієнтом додаткові бонуси та знижки у вигляді безкоштовної доставки або подарунків, або ж просто знижувати ціни.

Асортимент в таких закладах вражає. Тут є абсолютно все: від класичної Маргарити до незвичний російській погляду мексиканської піци у вигляді колеса з квадратним отвором в центрі.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 91)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ