Головна : Новини

Історія піцци

, 16:25
0 699

Піца - Одне з найпопулярнішіх страв в мире. Вона давно стала інтернаціональною, но найбільше ее люблять, звічайній ж в Амеріці. Саме там стали з'являтися стали потім знаменитими на весь світ піцерії. Проти Вперше з'явилися смороду зовсім не там. А інформацію про Історію з'явилися піцци нам Надав сайт, на якому ви можете Замовити найсмачнішу піццу в Киеве.

Мало хто знає, что дерло це ласощі начали готувати ще в 3 столітті до Нашої єрі римляни. У літопісах древніх римлян удалось віявіті згадка про « плоскому колі тіста з начинкою & raquo ;, Який запікалі на камінь.

Римляни додавали в цею неї мед и трави, тім самим отрімуючі швідше солодкий пиріг, а не знайоме нам зараз блюдо. У тієї годину це ласощі часто брали в Далекіпоходи, т.к. воно Повільно псувалося и Було очень пожівнім.

Вже пізніше, в 16 столітті Нашої єрі в Неаполі це блюдо стало вжіватіся повсюдне. Це булу їжа бідняків, в якові смороду клали всі продукти, Які Тільки могли найти: тісто, помідори, сало, сир и оливкової олії. Дуже скоро з їжі будинків піца перетворілася на розпочалась королів. Ее стали віпікати в тавернах и даже при дворах королів. У 18 столітті за Доручення королеви Maria Carolina d'Asburgo Lorena булу побудовали спеціальна піч для віпікання цієї страви. Їм прігощалі гостей королівського двору.

Через ще примерно 100 років емігранті з Італії завезли ЦІ ласощі в Америку. Альо найбільшу популярність воно нашли, коли багато Американські солдати, Які повернули з Італії после Другої Світової Війни стали відкріваті Власні піцерії. У Сейчас годину в сполучення Штатах Америки існує даже кілька великих мереж піцерій. У них можна не Тільки скуштуваті це чудове блюдо, но и взяти его з собою або даже Замовити з доставкою додому.

З годиною люди навч делатьнапівфабрикати з цієї їжі. Его можна купити заморожену в будь-якому супермаркеті и пріготуваті вдома.

Дуже популярною стала послуга замовлення піци на будинок. У Сейчас годину Дану послугу предлагают практично всі заклади міста, Які готовятся данє блюдо. Доставка їжі стала повсякдення, всі до неї звіклі. Високий рівень конкуренції на даному прайси змушує его гравців пропонуваті своим Клієнтом додаткові бонуси та знижки у виде безкоштовної доставки або подарунків, або ж просто зніжуваті ціни.

Асортимент в таких закладах Вражає. Тут є абсолютно все: від класичної Маргариті до незвичне російській подивимось мексіканської піци у виде колеса з квадратним отвором в центрі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ