Головна : Новини

Лікувальні властивості квіткового пилку

, 10:12
0 851

Квітковий пилок - це складна суміш цінних біологічних речовин. Вона ряснієет білками, вуглеводами, ліпідами, вітамінами, та іншими важливими біологічними речовинами. Білок, що міститься в пилку, по своїй цінності (в біологічному плані) перевершує навіть, здавалося б, найбільш цінний і збалансований білок молока. Таке багатство вітамінів, мінералів та інших цінних речовин, якими природа наситила квітковий пилок, проб'ясняется тим, що всі ці компоненти (більше 200) повинні забезпечити життєдіяльність і розмноження рослин. Величезна кількість білків, ферментів, мікроелементів благотворно впливають на загальний стан здоров'я, його зміцнення і омолодження.

У ній містяться всі незамінні амінокислоти, що не виробляються прорганизме, але так життєво необхідні людині. Особливо багато в пилку калію, заліза, магнію, кальцію, фосфору, цинку, йоду і т.д. Багата пилок також вітамінами групи В, P (необхідними для регулювання роботи нервової системи та системи кровообігу), С, Е, Д, фітогормонами. Пилок містить рекордну кількість рутина, що зміцнює стінки капілляров. У ній також міститься цілий ряд ферментів - біологічних каталізаторів, які забезпечують обмін речовин. ви можете практично в будь-якій аптеці або на сайті narodfarma.com.ua.

Основні лікувальні властивості і показання до застосування:

- поліпшення регенерації тканин;
- зростання кількості кров'яних тілець,що особливо важливо при анемії, променевої хвороби;
- зміцнює судини;
- регулює і відновлює функції кишечника і печінки;
- каталізує обмінні процеси;
- благотворно впливає на роботу нервової, ендокринної систем;
- підвищує апетит, розумову діяльність та багато іншого.

Незважаючина всі плюси, навіть у цього продукту є мінуси і протипоказання: її категорично забороняється приймати тим, у кого на обличчя алергія, а також порушення функції згортання крові.


Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ