Головна : Новини

Ефективна хімчистка килимів

, 17:42
0 677

Килими на сьогоднішній день можна зустріти скрізь - від приватного будинку до офісу. Килим створює комфорт і доМашна затишок у приміщенні, скрашують обстановку. Килим в будинку або офісі - це додаткова утеплення і звукоізоляція, це свого способу традиція. Все добре і прекрасно, але важливо, щоб килим завжди був чистим - як і будь-який інший предмет інтер'єру, він регулярно потребує правильного догляду, що продовжить його "життя".

У цьому питанні якісна хімчистка килима має явну перевагу над іншими методами:

  • немає необхідності, по-старому, тягти килим у двір або на стадіон і супроводжувати процес "вибивання" оглушливим гуркотом і стовпом пилу (якої тут же самі дихаєте, а разом з вами і всі хто у дворі находітся). Сумнівно, що такий спосіб створення комфорту у власному будинку коштує зіпсованих відносин зі своїми сусідами;
  • в питанні очищення від різного роду кліщів і бактерій, які раз у раз розмножуються в ворсі килима, ніякої пилосос і волога ганчірка не помічники. Це особливо актуально, якщо взяти до уваги наскільки зріс відсоток населення з різними формами алергій, які в тому числі викликають ці "мешканці".

Компанія завжди готова прийти на допомогу Вам, їх відрізняють індивідуальний підхід, оперативність і професіоналізм. У разі надходження заявки, мобільна група висувається до вас і на місці оцінюєступінь забруднення, а також комплекс необхідних заходів щодо його усунення. Очищення можна проводити в компанії на виробництві, за допомогою спецмашин і засобів, або ж на місці за допомогою мобільного професійного очисного обладнання.

Якщо Ви хочете, щоб у Вашому приміщенні завжди було яскраво і затишно - тримайте килимв чистоті, звертайтеся, kovrov.kiev.ua Вам допоможемо в цьому!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ