Главная : Новости

Як вибрати стоматологічну клініку?

, 21:57
0 1449

стоматологіяОптимальний вибір стоматологічної клініки в Києві з роками стає все важчим, хоча б тому, що клінік стає все більше і більше. В столиці працює близько 2000 державних і приватних стоматологічних клінік та стоматологічних кабінетів. І число їх, незважаючи на світову кризу, і все більш зростаючу конкуренцію, меншою не стає. Наприклад, на сайті http://101stomatolog.com.ua/ ви можете переглянути скільки стоматологічних клінік функціонує в Печерському та інших районах столиці.

У Києві на протязі вже багатьох років працюють клініки, що забезпечують європейський рівень стоматологічних послуг. Інтернет і традиційні ЗМІ наповнені численними рекламними оголошеннями стоматологічних послуг. Стоматологічні клініки наперебор хвалять себе і своїх лікарів-стоматологів.

Людина, яка вирішила вилікувати зуби в стоиці України, може постати перед непростим завданням: кому довірити свої зуби і гроші за їх лікування?

Неправильний вибір стоматологічної клініки може привести не тільки до того, що будуть витрачені зайві гроші, але і до того, що зуби доведеться переліковувати, заплативши за їх лікування набагато більше, ніж за початкове лікування. Вчитися на власному досвіді в даному випадку - не тільки нікому не хочеться, але і може бути небезпечно для здоров'я.

Способи вибору клініки:

  • Повіривши будь-якій рекламі. Далеко не кожній рекламі як стоматологічних, так і інших послуг, можна сліпо довіряти. Не варто спокушатися саморекламою стоматологічних клінік і приватних лікарів-стоматологів;
  • "Сарафанне радіо". Навіть якщо кому-небудь з Ваших друзів, родичів і знайомих була надана якісна і ефективна стоматологічна послуга, це не дає гарантії, що Ви також зможете ефективно і оптимально вирішити свої стоматологічні проблеми. Може виявитися, що стоматологічна клініка або лікар-стоматолог, успішно вилікував зуби у кого-небудь з ваших друзів, родичів і знайомих, не мають ліцензії, або не спеціалізуються на наданні тієї стоматологічної послуги, яка потрібна саме вам;
  • Випадковий вибір клініки. Випадкове потрапляння в невідомий стоматологічний кабінет, до невідомого лікаря-стоматолога - це гра в рулетку зі своїм здоров'ям і своїми грошима. А стоматологічні послуги в столиці коштують недешево.

Як же оптимально вибрати стоматологічну клініку в Києві?

стоматологіяБагато чого довідатися про стоматологічну клініку допоможе звичайний телефонний дзвінок і розмова з адміністратором: ухиляння і невиразні відповіді з приводу кваліфікації клініки, їх лікарів, їх рівня освіти, спеціалізації, диплома, портфоліо, використовуваних методик лікування та його вартості повинні насторожувати.

При виборі стоматологічної клініки бажано поцікавитися спектром стоматологічних послуг. Завжди краще, коли в стоматології працюють лікарі всіх напрямків, а різноманітність сучасного стоматологічного обладнання дозволяє поставити найбільш точний діагноз. Це дає можливість вибрати оптимальну програму лікування.

Важливо також, щоб клініка існувала понад три роки і текучка лікарів-стоматологів була мінімальна.

Велике значення має якість і інформативність сайту стоматологічної клініки, і публікація на ньому в наявність у вільному доступі фотографій працючих в клініці лікарів-стоматологів, їх сертифікатів, інформації про їхню освіту і т. д.

Проте, не дивлячись на рекомендації по вибору стоматологічної клініки це завдання тільки на перший погляд може здатися простим.

Оптимальним буде звернутися до фахівців, здатних допомогти вибрати стоматологічну клініку, при оптимальному співвідношенні ціна / якість надаваних конкретних стоматологічних послуг.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 112)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ