здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як вибрати стоматологічну клініку?

Лютий 01 2017

Оптимальний вибір стоматологічної клініки в Києві з роками стає все важчим, хоча б тому, що клінік стає все більше і більше. У столиці працює близько 2000 державних і приватних стоматологічних клінік та стоматологічних кабінетів. І число їх, незважаючи на світову кризу, і все більш зростаючу конкуренцію, меншою не стає. Наприклад, на сайті ви можете переглянути скільки стоматологічних клінік функціонує у Печерському та інших районах столиці.

У Києві на протязі вже багатьох років працюють клініки, що забезпечують європейський рівень стоматологічних послуг. Інтернет і традиційні ЗМІ наповнені численними рекламними оголошеннями стоматологічних послуг. Стоматологічні клініки наперебор хвалять собі і своїх лікарів-стоматологів.

Людина, яка вирішила вилікувати зуби в стоиці України, може постати перед непростим завданням: кому довірити свої зуби і гроші за їх лікування?

Неправильний вибір стоматологічної клініки може привести не тільки до того, що будуть витрачені зайві гроші, але і до того, що зуби доведеться переліковувати, заплативши за їх лікування набагато більше, ніж за початкове лікування. Вчитися на власному досвіді в даному випадку - не тільки нікому не хочеться, але і може бути небезпечно для здоров'я.

Спосібі вибору клініки:

  • Повіривши будь-якій рекламі. Далеко не кожній рекламі як стоматологічних, так і інших послуг, можна сліпо довіряти. Не варто спокушатися саморекламою стоматологічних клінік і приватних лікарів-стоматологів;
  • "Сарафанне радіо". Навіть якщо кому-небудь з Ваших друзів, родичів і знайомих була надана якісна і ефективна стоматологічна послуга, це не дає гарантії, що Ви також зможете ефективно і оптимально вирішити свої стоматологічні проблеми. Може виявитися, що стоматологічна клініка або лікар-стоматолог, успішно вилікував зубі у кого-небудь з ваших друзів, родичів і знайомих, не мають ліцензії, або не спеціалізуються на наданні тієї стоматологічної послуги, яка потрібна саме вам;
  • Випадковий вибір клініки. Випадкове потрапляння в невідомий стоматологічний кабінет, до невідомого лікаря-стоматолога - це гра в рулетку зі своїм здоров " ям і своїми грошима. А стоматологічні послуги в столиці коштують недешево.

Як же оптимально вибрати стоматологічну клініку в Києві?

Багато чого довідатися про стоматологічну клініку допоможе звичайний телефонний дзвінок і розмова з адміністратором: ухиляння і невиразні відповіді з приводу кваліфікації клініки, їх лікарів, їх рівня освіти, спеціалізації, диплома, портфоліо, використовуваних методик лікування та його вартості повинні насторожувати.

При виборі стоматологічної клініки бажано поцікавитися спектр стоматологічних послуг. Завжди краще, коли в стоматології працюють лікарі всіх напрямків, а різноманітність сучасного стоматологічного обладнання дозволяє поставити найбільш точній діагноз. Це дає можливість вибрати оптимальну програму лікування.

Важливо також, щоб клініка існувала понад три роки і плинність лікарів-стоматологів була мінімальна.

Велике значення має якість і інформативність сайту стоматологічної клініки, і публікація на ньому в наявність у вільному доступі фотографій працючих в клініці лікарів-стоматологів, їх сертифікатів, інформації про їхню освіту і т. д.

Проте, не дивлячись на рекомендації з вибору стоматологічної клініки це завдання тільки на перший погляд може здатися пробачимо.

Оптимальним буде звернути до фахівців, здатних допомогти вибрати стоматологічну клініку, при оптимальному співвідношенні ціна / якість надаваних конкретних стоматологічних послуг.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Навіщо потрібно регулярно... Чому варто поїхати на... 
Переглядів: 299
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен