Головна : Новини

Чому варто поїхати на лікування до Франції

, 10:37
0 644

Клімат Франція дуже різноманітний, оскільки країна має 4-ри кліматичні зони. Через центральну частину країни проходить континентальний клімат. Захід Франції властивий м'який клімат, якому супроводжує низька температура взимку і спекотні дні літа. Також у країні є середземноморський і гірський клімати. В 1-му випадку, літо сухе і жарке, а зими - м'які і теплі. А 2-ой проявляється в горах у вигляді прохолодного літа і снігових зим.

Країну омиває безліч каналів і річок, є величезна кількість лісів. Відпочити у Франції можна як в провінціях, так і в популярних культурних місцях, насолоджуючись пам'ятками природи та місцевої архітектури. Крім того, тут можна відпочити і відновитися біля узбережжя моря або ж на гірськолижних курортах.

Медицина у Франції

Ще в далекому 2000 році ВООЗ визнала Францію 1-ою країною в світі з надання медичної допомоги. Для порівняння: РФ зайняла 130 місце, а Україна - 79. Це почесне місце Франція отримала завдяки багатьом факторам (доступність, фінансування держави, використання інновацій, а також ефективності самої медичної допомоги). Підтвердженням даного положення є статистика:

  • Коефіцієнт смертності тут нижче, ніж в інших державах (включаючи більш розвинені). Так у Франції – 8,56 смертей на 1 тис. людина, в ЄС – 10,28, а в РФ – 16,06;
  • Тривалість життя французів збільшується з кожним роком на 3-4 місяці;
  • У країні функціонують медичні установи 3-х типів: приватні клініки, державні лікарні, а також клініки з благодійним напрямком. Переважна більшість цих закладів мають багатовікові традиції + історію. кожен рік приймають на лікування величезна кількість як місцевих хворих, так і приезжых з усіх куточків світу. Форма пристрою місцевої системи охорони здоров'я як в приватних клініках, так і в державних установах дає можливість досягти хороших показників у лікуванні хворих. Основою цього є підвищення стандартів проведення діагностики і терапії, застосування сучасних досягнень і технологій в галузі медицини.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ