Главная : Новости

Чохли для Айфонів: види, плюси і мінуси

, 16:15
0 1512

чехол для iPhoneНа ринку представлені сотні чохлів для Айфонів, а надягають їх на свої гаджети не менше 80 % користувачів. Але корисні вони чи шкідливі для дорогого серцю і гаманцю "яблуневого"смартфона?

Ідея написання цієї статті виникла після того, як я особисто для далекої поїздки придбав на китайському сайті не найдешевший алюмінієвий чохол. Конструкція виглядала дуже надійною. Телефон вставлявся в силіконовий бампер, після чого з передньої і задньої сторони скручувався алюмінієвими пластинами. У комплекті навіть йшло скло, приклеєне до передньої пластини, а ще продавець обіцяв водонепроникність. В цілому водонепроникність дійсно була присутня, але не більше ніж на випадок, якщо щось проллється на стіл, де буде Чохли для Айфонів: види, плюси і мінуси

На ринку представлені сотні чохлів для Айфонів, а надягають їх на свої гаджети не менше 80 % користувачів. Але корисні вони чи шкідливі для дорогого серцю і гаманцю "яблуневого"смартфона?

чехол для iPhoneІдея написання цієї статті виникла після того, як я особисто для далекої поїздки придбав на китайському сайті не найдешевший алюмінієвий чохол. Конструкція виглядала дуже надійною. Телефон вставлявся в силіконовий бампер, після чого з передньої і задньої сторони скручувався алюмінієвими пластинами. У комплекті навіть йшло скло, приклеєне до передньої пластини, а ще продавець обіцяв водонепроникність. В цілому водонепроникність дійсно була присутня, але не більше ніж на випадок, якщо щось проллється на стіл, де буде лежати телефон, і він виявиться в калюжі глибиною 2-3 мм. Я надів чохол, посміялися з дівчиною, що їм тепер можна цвяхи забивати, і вирушили в дорогу.

У літаку все було відмінно, чохол добре лежав на столику, не ковзав і не падав, а я був спокійний, що якщо стакан з напоєм під час турбулентності проллється, мені не доведеться спішно витирати телефон. Так минуло 10 годин польоту, а після цього почалися проблеми...

У польоті телефон знаходився в авіарежимі і тому майже не витрачав свої ресурси. Коли авіарежим був відключений і почалося використання мережі Wi-Fi, телефон почав швидко сідати. Я подумав, що це пов'язано з досить активним переглядом карти міста і декількома телефонними дзвінками, але доїхавши через годину з невеликим до готелю і посадивши за цей час телефон на 60 %, я зрозумів, що справа не в цьому.

чехол для iPhoneЗарядивши телефон, я відключив всі оновлення і користувався ним протягом наступного дня. Фотографував, користувався картами, здійснював дзвінки. При цьому два рази за день підключав телефон до зовнішнього акумулятора. Увечері зауважив, що Wi-Fi в номері працює дуже погано, а вранці, в черговий раз зауваживши, що телефон нагрівся і розрядився за ніч на 40 %, вирішив зняти чохол. Ніде правди діти, здивувався, коли після зняття чохла мій смартфон почав відмінно ловити Вай-Фай, перестав грітися, а акумулятора вистачило на цілісінький день без підзарядки.

Виходить, що чохол дуже сильно знижував рівень прийому сигналу, що безпосередньо вело до посиленого пошуку мережі і нагрівання пристрою, а щільна силіконова начинка даного чохла, перешкоджаючи тепловідводу, додатково перегрівала гаджет. Звідси і результат з поганим прийомом, перегрівом і швидким розрядженням. Більше я не користувався цим чохлом, і він до цих пір припадає пилом на далекій полиці.

А тепер, після передісторії та прикладу з життя, можна поговорити про конкретні різновиди чохлів, а також про плюси і мінуси кожного з них. До речі, придбати чохли для iPhone можна в інтернет-магазині https://ihappy.com.ua/chexly/chexly-dlja-iphone/.

Накладки

Накладки на задню панель телефону є, напевно, найбільш масовими і популярними варіантами захисту для корпусу телефону. Подібні чохли закривають задню стінку апарату і бічні грані, маючи прорізи на місцях кнопок, роз'ємів, камери і спалаху.

До безперечних плюсів даного типу можна віднести:

  • безліч варіантів на ринку;
  • зручність установки;
  • різні модифікації.

Навіть сама бренд Apple випустив свій варіант подібного чохла, при тому покупцеві надані на вибір 2 види матеріалів корпусу, а також безліч кольорів.

Накладка на задню панель має безліч модифікацій в залежності від конкретних завдань і цілей користувача. Залежно від зазначених завдань їх можна розділити на кілька типів:

  • Проста накладка (для захисту корпусу);
  • Дизайнерські рішення (різні зайчики, вушка, супермени та інше);
  • Накладки з вбудованою підставкою;
  • Накладки з вбудованим акумулятором;
  • Накладки з додатковими відділеннями;
  • Накладки з відкидною кришкою, що закриває екран.

Бампер

чехол для iPhoneБампери є проміжним варіантом між накладкою і відсутністю чохла зовсім, рятують вони тільки у випадках падіння смартфона на бічну грань. Є моделі з трохи виступаючими спереду і ззаду рамками, що трішки збільшує рівень захисту.

Масова поява подібного різновиду захисту для смартфона пов'язано як раз з компанією Apple, а саме з випуском 4-го Айфона, який мав проблеми з прийомом при певному положенні руки на корпусі. Компанія випустила бампер, щоб мінімізувати можливі перешкоди на антену при «неправильному» хваті смартфона, а він полюбився користувачам, і багато хто купував його і для майбутніх поколінь гаджета, в яких проблема з антеною вже була усунена.

Бампери вносять мінімальні зміни в дизайн смартфона, але підходять далеко не для всіх моделей. Захист є мінімальним і захищає тільки від певного типу впливу. Силіконові бампери гасять удар, а тверді металеві перерозподіляють його і знижують рівень деформації корпусу гаджета.

Мінуси бамперів:

  • До них, швидше за все, можна віднести тільки відсутність досить серйозного рівня захисту при збільшенні габаритів, але вони все одно досі займають певну власну нішу і користуються попитом серед покупців.

Конверт, футляр, кишеня 

Останнім часом популярність подібних кишень для смартфонів якось падає, а її пік припав на період виходу перших сучасних телефонів з сенсорними екранами, а саме на період від 2008 до 2011 років.

До плюсів подібної конструкції можна віднести:

  • Всебічний захист телефону, так як закрито практично 100 % поверхні корпусу. При цьому більш надійними вважаються варіанти з магнітною застібкою, яка запобігає випаданню телефону, особливо в шкіряних чохлах, які з часом трохи розтягнулися. Як правило, внутрішня частина подібного чохла покрита м'яким шаром, який запобігає появі подряпин на корпусі.

 

Мінуси футлярів очевидні:

  • В першу чергу, до них можна віднести те, що телефон для використання доведеться витягти, а сам футляр кудись прибрати, що ускладнює його використання «на ходу» і коли зайняті руки.

Кобура

Цей вид чохла був популярний ще раніше, ніж футляри, за часів кнопкових телефонів, але тим не менше і зараз можна зустріти його любителів.

До плюсів кобури можна віднести:

  • Зручність виймання телефону з неї і те, що гаджет завжди під рукою.

Мінусів в наші дні вже досить багато:

  • Найголовнішим з них є те, що подібна кобура може спричиняти незручності при деяких рухах через збільшення розміру телефону. Тому пік її популярності і припав на 2000-2008 роки, коли виробники, навпаки, прагнули запропонувати все більше і більше дрібних моделей апаратів;
  • Носіння дорогого телефону в такій кобурі небезпечне. Зрештою, дістати його звідти не складе труднощів не тільки власнику, але і будь-якому кишеньковому злодієві.

Спортивний чохол

чехол для iPhoneМоже і не зовсім правильно розглядати спортивний чохол саме як чохол, так як він не носиться щодня, а є скоріше спортивним аксесуаром, але тим не менше це все ж чохол.

Цей аксесуар навряд чи викличе інтерес людей, далеких від спорту. Зате він дуже підходить любителям бігу, велосипеда й інших активних видів спорту, так як дозволяє продовжувати слухати музику і не пропускати важливі дзвінки, при цьому залишаючи руки вільними і не теліпаючись в кишені вільних спортивних шортів.

Чохли бувають повністю герметичними або з вентиляцією, але це вже особливості для різних видів експлуатації. Назвати мінуси подібного чохла досить складно, так як він не призначений для щоденного використання в побуті, тому будемо вважати його ідеальним помічником в заняттях спортом. Ну і, звичайно, його можна використовувати при домашній роботі, також зберігаючи руки вільними.

Екстремальний чохол

чехол для iPhoneДаний вид чохлів є чимось середнім між звичайними щоденними і спортивними варіантами. Вони призначені для тих, хто обожнює проводити вільний час далеко від цивілізації, а тому дуже часто він забезпечується: компасом, водонепроникними вставкамисонячними батареями, протиударними прокладками та іншими атрибутами «похідного життя».

Існують чохли значного розміру, яким 100 % не страшні ніякі падіння, а також є і полегшені варіанти, але все одно вони мають серйозний рівень захисту.

Плюси такої «броні» досить очевидні:

  • Це і захист від падінь та вологи, і додаткові функції, вбудовані в чохол (компас, сонячна батарея, відкривачка).

А ось мінуси не помітні з першого погляду. Можливо, просто мені не пощастило і віддана китайцям кругленька сума не була гарантією отримання якісного товару, але в будь-якому випадку очевидно, що фізику не обдуриш і додатковий товстий шар гуми / пластику / металу явно не поліпшить якість прийому сигналу і не зможе зберегти на належному рівні тепловідвід від пристрою.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 166)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ