Головна : Новини

Чохли для Айфонів: види, плюси і мінуси

, 16:15
0 1314

На ринку представлені сотні чохлів для Айфонів, а надягають їх на свої гаджети не менше 80 % користувачів. Альо корисні вони чи шкідливі для дорогого серцю і гаманцю "яблуневого"смартфона?

Ідея написання цієї статті виникла після того, як я особисто для далекої поїздкі придбав на китайському сайті не найдешевший алюмінієвий чохол. Конструкція виглядала дуже надійною. Телефон вставлявся в силіконовий бампер, після чого з передньої і задньої сторони скручувався алюмінієвими пластинами. У комплекті навіть йшло скло, приклеєне до передньої пластини, а ще продавець обіцяв водонепроникність. В цілому водонепроникність дійсно була присутня, але не більше ніж на випадок, якщо щось проллється на стіл, де буде Чохли для Айфонів: види, плюси і мінуси

На ринку представлені сотні чохлів для Айфонів, а надягають їх на свої гаджети не менше 80 % користувачів. Альо корисні вони чи шкідливі для дорогого серцю і гаманцю "яблуневого"смартфона?

Ідея написання цієї статті виникла після того, як я особисто для далекої поїздкі придбав на китайському сайті не найдешевший алюмінієвий чохол. Конструкція виглядала дуже надійною. Телефон вставлявся в силіконовий бампер, після чого з передньої і задньої сторони скручувався алюмінієвими пластинами. У комплекті навіть йшло скло, приклеєне до передньої пластини, а ще продавець обіцяв водонепроникність. В цілому водонепроникність дійсно була присутня, але не більше ніж на випадок, якщо щось проллється на стіл, де буде лежати телефон, і він виявиться в калюжі глибиною 2-3 мм. Я надів чохол, посміялися з дівчиною, що їм тепер можна цвяхи забивати, і вирушили в дорогу.

У літаку все було відмінно, чохол добре лежав на столику, не ковзав і не падав, а я був спокійний, що якщо склянку з напоєм під час турбулентності проллється, мені не доведеться спішно витирати телефон. Так минуло 10 годин польоту, а після цього почалися проблеми...

У польоті телефон знаходився в авіарежимі і тому майже не витрачав свої ресурси. Коли авіарежим був відключений і почалося використання мережі Wi-Fi, телефон почав швидко сідати. Я подумавши, що це пов'язаність язано з досить активним переглядом карти міста і декількома телефонними дзвінками, але доїхавши через годину з невеликим до готелю і посадивши за цею годину телефон на 60 %, я зрозумів, що справа не в цьому.

Зарядивши телефон, я відключив всі оновлення і користувався ним протягом наступного дня. Фотографував, користувався картами, здійснював дзвінки. При цьому два рази за день підключав телефон до зовнішнього акумулятора. Увечері зауважив, що Wi-Fi в номері працює дуже погано, а вранці, в черговий раз зауваживши, що телефон нагрівся і розрядився за ніч на 40 %, вирішив зняти чохол. Ніде правди діти, здивувався, коли після зняття чохла мій смартфон відмінно почав ловити Вай-Фай, переставши грітися, а акумулятора вистачило на цілісінький день без підзарядки.

Виходить, що чохол дуже сильно знижував рівень прийому сигналу, що безпосередньо вело до посиленого пошуку мережі і нагрівання пристрою, а щільна силіконова начинка даного чохла, перешкоджаючи тепловідводу, додатково перегрівала гаджет. Звідси і результат з поганим прийомом, перегрівом і швидким розрядженням. Більше я не користувався цим чохлом, і він до цих пір припадає пилом на далекій полиці.

А тепер, після передісторії та прикладу з життя, можна поговорити про конкретні різновиди чохлів, а також про всі плюси і мінуси кожного з них. До речі, придбати чохли для iPhone можна в інтернет-магазині .

Накладки

Накладки на задню панель телефону є, напевно, найбільш масовими і популярними варіантами захисту для корпусу телефону. Подібні чохли закривають задню стінку апарату і бічні грані, маючи прорізи на місцях кнопок, роз'яснюють ємів, камери і спалаху.

До безперечних плюсів даного типу можна віднести:

 • безліч варіантів на ринку;
 • зручність установки;
 • різні модифікації.

Навіть сама бренд Apple випустив свій варіант подібного чохла, при тому покупцеві надані на вибір 2 віді матеріалів корпусу, а також безліч кольорів.

Накладка на задню панель має безліч модифікацій в залежності від конкретних завдань і цілей користувача. Залежно від зазначених завдань їх можна розділити на кілька типів:

 • Проста накладка (для захисту корпусу);
 • Дизайнерські рішення (різні зайчики, вушка, супермени та інше);
 • Накладки з вбудованою підставкою;
 • Накладки з вбудованим акумуляторів;
 • Накладки з додатковими відділеннями;
 • Накладки з відкидною кришкою, що закриває екран.

Бампер

Бампери є проміжним варіантом між накладкою і відсутністю чохла зовсім, вони рятують тільки у випадках падіння смартфона на бічну грань. Є моделі з трохи виступаючими спереду і ззаду рамками, що трішки збільшує рівень захисту.

Масова поява подібного різновиду захисту для смартфона пов'язаність язано як раз з компанією Apple, а саме з випуском 4-го Айфона, який мав проблеми з прийомом при певному положенні руки на корпусі. Компанія випустила бампер, щоб мінімізувати можливі перешкоди на антену при «неправильного» хваті смартфона, а він полюбився користувачам, і багато хто купував його і для майбутніх поколінь гаджета, в яких проблема з антеною вже була усунена.

Бампери вносять мінімальні зміни в дизайн смартфона, але підходять далеко не для всіх моделей. Захист є мінімальним і захищає тільки від певного типу впливу. Силіконові бампери гасять удар, а тверді металеві перерозподіляють його і знижують рівень деформації корпусу гаджета.

Мінуси бамперів:

 • До них, швидше за все, можна віднести тільки відсутність досить серйозного рівня захисту при збільшенні габаритів, альо смороду все одно досі займають певну власну нішу і користуються попитом серед покупців.

Конверт, футляр, кишеня 

Останнім годиною популярність подібних кишень смартфонів якось падає, а її пік припавши } виходу перших сучасніх телефонів з сенсорними екранами, а саме } від 2008 2011 років.

плюсів подібної конструкції можна віднести:

 • Всебічний захист телефоном, так як закрито практично 100 % поверхні корпусу. цьому більш надійними вважаються варіанти з магнітною застібкою, як запобігає випаданню телефоном, особливо шкіряних чохлах, які з годиною трохи розтягнулися. Як правило, внутрішня будинок подібного чохла покрита м'яким яким кулею, м'який запобігає появі подряпин корпусі.

 

Мінуси футлярів очевидні:

 • першу чергу, них можна віднести ті, що телефон використання доведеться витягти, а сам футляр кудись прибрати, що ускладнює його використання « ходу» і колі зайняті руки.

Кобура

Цей вигляд чохла був популярний ще раніше, ніж футляри, за часів кнопкових телефонів, альо тім менше і зараз можна зустріти його любителів.

плюсів кобури можна віднести:

 • Зручність виймання телефоном з неї і ті, що гаджет завжди під рукою.

Мінусів наші дні вже досить багато:

 • Найголовнішим з них є ті, що подібна кобура може спричиняти незручності деяки рухах за збільшення розміру телефоном. Тому пік її популярності і припавши 2000-2008 роки, колі виробники, навпаки, прагнули запропонувати більше і більше дрібних моделей апаратів;
 • Носіння дорогого телефоном такій кобурі небезпечне. Зрештою, дістати його звідти складі труднощів тільки власнику, альо і чи-якому кишеньковому злодієві.

Спортивний чохол

Може і зовсім правильно розглядати спортивний чохол саме як чохол, так як він носитися щодня, а є скоріше спортивним аксесуаром, альо тім менше це ж чохол.

Цей аксесуар навряд чи викличе інтерес людей, далеких від спорт. Зате він дуже підходить любителям бігу, велосипеда ї інших активних видів спорт, так як дозволяє продовжувати слухати музику і не пропускати важливі дзвінки, цьому залишаючи руки вільними і теліпаючись кишені вільних спортивних шортів.

Чохли бувають повністю герметичними або з вентиляцією, альо це вже особливості різніх видів експлуатації. Назвати мінуси подібного чохла досить доладно, так як він призначений щоденного використання побуті, тому будемо вважати його ідеальним помічником заняттях спортом. Ну і, звичайно, його можна використовувати домашній роботі, також зберігаючи руки вільними.

Екстремальний чохол

Даний вигляд чохлів є чимось середнім між звичайними щоденними і спортивними варіантами. Вони призначені тихий, хто обожнює проводить вільний час далеко від цивілізації, а тому дуже часто він забезпечується: компасом, водонепроникними вставкамисонячними батареями, протиударними прокладками та іншими атрибутами «похідного життя».

Існують чохли значного розміру, яким 100 % страшні ніякі падіння, а також є і полегшені варіанти, альо один вони мають серйозний рівень захисту.

Плюси такої «броні» досить очевидні:

 • Це і захист від падінь та вологи, і додаткові функції, вбудовані чохол (компас, сонячна батарея, відкривачка).

А вісь мінуси помітні з першого погляду. Можливо, просто мені пощастило і віддана китайцям кругленька суми була гарантією отримання якісного товару, альо чи-якому випадку очевидно, що фізику обдуриш і додатковий товстий куля гумі / пластику / металу явно поліпшить якість прийому сигналу і зможе зберегти належному рівні тепловідвід від пристрою.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ