Главная : Новости

Психоаналітик: хто це такий?

, 11:47
0 693

ПсихоаналітикТакий спеціаліст, як психоаналітик, має справу з численними проблемами «малої психіатрії», до яких можна віднести: всілякі фобії, нав'язливі стани, стабілізовані шизоїдні процеси і т. д. Психоаналіз є найбільш ефективним тоді, коли ви стикаєтесь з непередбачуваністю і некерованістю власної психіки, але поки що не перетнули межу божевілля, або побували за гранню, але зуміли повернутися назад. Якщо проводити аналогію з медициною, то вплив психоаналізу аналогічний хірургії, в той час, як психотерапія аналогічна терапії.

Психоаналітик принципово відрізняється від психотерапевта і психіатра тим, що не може використовувати в своєму лікуванні медикаментів; психоаналіз є виключно вербальною методикою. З точки зору психоаналітичної теорії психічні проблеми обумовлені дефектами словестного «моста», що зв'язує несвідоме з свідомістю; в конструкції моста або бракує певних слів і логічних конструкцій, або присутні непотрібні слова і неправильні логічні конструкції, або і те й інше. До речі, якщо ви киянин і вам потрібен психоаналітик, то знайти його ви можете тут.

Психоаналіз: Що це таке?

Психоаналіз - це методика, що дозволяє аналізанту за допомогою психоаналітика побудувати працездатний словестний «міст» в своє несвідоме, відновивши тим самим можливість контролю над своїми несвідомими процесами.

Психоаналіз, можна назвати кращою методикою вирішення психічних проблем: і якщо проблема в ньому вирішена, то вона вирішена остаточно. Обтяження симптоматики в психоаналізі, на відміну від психіатрії, не спостерігається; симптоми, як в психотерапії, по колу не ходять, але і в психоаналізі є свої серйозні проблеми.

Основні проблеми психоаналізу

Проблеми психоаналізу пов'язані з його надзвичайною складністю, з одного боку, і можливістю імітації, з іншого. Психоаналіз відкритий для цілеспрямованих профанів, це велика проблема в професійному цеху. Для отримання диплома психоаналітика талант не обов'язковий, потрібні тільки завзятість і гроші, а для отримання результату в психоаналізі, без таланту не обійтися: кожен психоаналіз ексклюзивний, ефективний психоаналіз - це результат саме творчих зусиль психоаналітика.

Засилля психіатрів в західному і американському психоаналізі пояснюється дуже просто: при загальній і катастрофічній дегенерації психоаналізу тільки у психіатра залишається можливість імітувати його позитивний результат за допомогою грамотного медикаментозного впливу. А засилля красивих жінок у вітчизняному психоаналізі пояснити вже не так просто.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 44)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ