Головна : Новини

Психоаналітик: хто це такий?

, 11:47
0 742

Такий спеціаліст, як психоаналітик, має справу з численними проблемами «малої психіатрії», до яких можна віднести: всілякі фобії, нав'язувати язливі стани, стабілізовані шизоїдні процеси і т. д. Психоаналіз є найбільш ефективним тоді, коли ви стикаєтесь з непередбачуваністю і некерованістю власної психіки, але поки що не перетнули межу божевілля, або побували за гранню, але зуміли повернутися назад. Якщо проводити аналогію з медициною, то вплив психоаналізу аналогічний хірургії, в тій годину, як психотерапія аналогічна терапії.

Психоаналітик принципово відрізняється від психотерапевта і психіатра тім, що не може використовувати у своєму лікуванні медикаментів; психоаналіз є виключно вербальною методикою. З точки зору психоаналітичної теорії психічні проблеми обумовлені дефектами словестного «мосту», що зв'язку язує несвідоме з свідомістю; в конструкції моста або бракує певних слів і логічних конструкцій, або присутні непотрібні слова і неправильні логічні конструкції, або і ті й інше. До речі, якщо ви киянин і вам потрібен психоаналітик, то знайте його ві можете .

Психоаналіз: Що це таке?

Психоаналіз - це методика, що дозволяє аналізанту за допомогою психоаналітика побудувати працездатний словестний «міст» у своє несвідоме, відновивши тим самим можливість контролю над своїми несвідомими процесами.

Психоаналіз, можна назвати кращою методикою вирішенню психічних проблем: і якщо проблема в ньому вирішена, то вона вирішена остаточно. Обтяження симптоматики в психоаналізі, на відміну від психіатрії, не спостерігається; симптоми, як в психотерапії, по колу не ходять, але і в психоаналізі є свої серйозні проблеми.

Основні проблеми психоаналізу

Проблеми психоаналізу пов'язані з його надзвичайною складністю, з одного боку, і можливістю імітації, з іншого. Психоаналіз відкритий для цілеспрямованих профанів, це велика проблема в професійному цеху. Для отримання диплома психоаналітика талант не обов'язковий, потрібні тільки завзятість і гроші, а для отримання результату в психоаналізі, без таланту не обійтися: кожен психоаналіз ексклюзивний, ефективний психоаналіз - це результат саме творчих зусиль психоаналітика.

Засилля психіатрів в західному і американському психоаналізі пояснюється дуже просто: при загальній і катастрофічній дегенерації психоаналізу тільки у психіатра залишається можливість імітувати його позитивний результат за допомогою грамотного медикаментозного впливу. А засилля красивих жінок у вітчизняному психоаналізі пояснити вже не так просто.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ