Головна : Новини

Активатор метаболізму Lipocarnit

, 20:27
0 692

Поки безжальні вчені доводять, що «диво-засобів» для зниження ваги не існує, ринок БАДів наполегливо пропонує новинки, серед яких - . На порозі 21 століття, таку банальну проблему, як зайва вага, прикро вирішувати дієтами і спортом. Чи можуть капсули Ліпокарніт розпалити тліюче вугілля надії на легке схуднення в урочисто палаюче багаття?

Що таке Lipocarnit для схуднення?

«Сиджу на дієті, а вага не змінюється», - типова проблема тих, що худнуть. Чому режим обмеженого харчування, який велика російська балерина коротко і ємко назвала «не жерти», сьогодні не працює? Дієтологи навмисне приховують справжні причини набору ваги. Озброївши клієнта знаннями, вони ризикують залишитися за бортом.

Якщо ви все ще вірите, що єдиним винуватцем неідеальної фігури є апетит, пора попрощатися з помилкою. Корінь зла, і з цим погодиться кожен фізіолог, - збої метаболізму. Ви напевно помічали, з якою безстрашністю окремі щасливчики поглинають «калорійні бомби» і виходять з гастрономічного поєдинку «сухими». Білки, жири і вуглеводи в їх організмі переробляються із завидною швидкістю, перетворюючись не жир, а енергію.

Чому ваш метаболізм - аутсайдер?

Неполадки в обмінних процесах можуть бути обумовлені:

 1. нестачею вітамінів, мінералів, амінокислот;
 2. генетичною схильністю до повноти;
 3. гіпофункцією щитовидної залози і збоєм роботи ендокринної системи;
 4. і, безумовно, неправильним способом життя - починаючи від куріння і закінчуючи дефіцитом сну.

Звичайно, метаболізм - це справа тонка, але Ліпокарніт для схуднення ювелірно працює з кожною ланкою його складної системи, виправляючи помилки, нарощуючи швидкість і точково стимулюючи механізми спалення жиру.

Дія капсул Lipocarnit: зараз і потім

«Вона пішла, але обіцяла повернутися» - історія про вагу, яка знижується під час прийому деяких БАДів, але стрімко повертається при відсутності «милиці». Беручи Ліпокарніт, можете розраховувати на стійкий результат. Виробник обіцяє активні зниження ваги під час прийому добавки і його плавні зменшення (або фіксацію) в подальшому. Як це можливо?

Уявіть собі зламаний годинник. Хороший годинникар полагодить і заведе механізм, який буде справно працювати довгий годину після заводу. Капсули діють аналогічно - «лагодять» і «заводять».

Якщо вас цікавить хімія процесу, виділимо наступні ключові моменти роботи препарату. Отже Lipocarnit:

 • прискорює загальний обмін речовин і нормалізує роботу окремих його процесів - білковий, жировий і вуглеводний обмін;
 • стимулює спалювання підшкірного жиру, витягуючи з «жирової подушки» енергію на поточні потреби організму;
 • перешкоджає відкладенню жирів, які надійшли в організм, зміцнюючи і розширюючи м язову масу без фізичних навантажень;
 • усуває патологічну тягу до простих вуглеводів (борошняного і солодкого).

Приємна новина полягає в тому, що обіцянки мають під собою науково обгрунтовану базу, в чому легко переконатися, вивчивши склад харчової добавки.

Капсули Ліпокарніт не мають протипоказань до застосування, крім індивідуальної нестерпності компонентів і періоду лактації. Дієтологи радять утриматися від її прийому під час грудного вигодовування.

Склад

Ліпоєва кислота, піколінат хрому і L-карнітин - ця ударна трійка і буде битися за вашу стрункість:

 1. Ліпоєва кислота, вона ж - ліпамід і вітамін N, управляє «силами», які змушують організм набирати вагу. Приборкує апетит, збільшує витрату енергії, знижує схильність печінки накопичувати жир, регулює ліпідний і вуглеводний обмін. І, крім іншого, це ще й антиоксидант;
 2. Піколінат хрому знижує цукор у крові, а значить пригнічує відчуття голоду, стимулює процеси спалювання жирів і надає анаболічний ефект, підтримуючи і зміцнюючи м'яка зв'язку;
 3. L-карнітин - фаворит сучасної дієтології. Речовина-транспортер жирів в мітохондрії, де вони руйнуються і утилізуються в енергію.

Елегантна і проста формула з доведеною клінічною ефективністю - гарант зниження ваги за умови регулярного і курсового прийому БАДа.

Залежно від необхідного результату вживайте по 1-2 капсули Lipocarnit 2 рази в день з прийомом їжі протягом мінімум місяця. По закінченню курсу вага буде падати (годинник закладів), альо для потенціювання ефекту через декілька місяців «марафон» можна повторити.

Крім налагодженого обміну речовин, ви отримаєте комплект бонусів у вигляді профілактики цукрового діабету, очищення судин від холестерину, детоксикації печінки і залізних нервів, оскільки трійка активних компонентів препарату працює не тільки проти жиру, альо и на стороні здоров'я.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ