Головна : Новини

Стоматологічний наркоз (лікування у сні)

, 15:58
0 1700

Лікуванням уві сні або стоматологічний наркоз відрізняється від традиційного медичного. Все тому, що медичні препарати, що використовуються в стоматології, відносять до гіпнотікі (препаратам, які занурюють пацієнта в сон). Гіпнотікі є найбезпечнішими препаратами для наркозу з усіх існуючих на сьогодні в світі. Вони не накопичуються в організмі, не токсичні, не викликають аллергичеських реакцій і звикання, не протипоказані пацієнтам, що страждають такими важкими захворюваннями, як: ДЦП, епілепсія, ураження нирок і печінки, вади серця. Стоматологічний наркоз є дуже ефективним і легко керованим. Стоматологи всього світу лікують « уві сні » навіть дітей. Більше того чим молодша ваша дитина, тим більше показуний до стоматологічного наркозу він має. Таке лікування незамінне в дитячому віці, а іноді - при тривалому лікуванні або складному видаленні, його навіть рекомендують дітям початкової школи. Так, наприклад, фахівці стоматологічного центру « Альфа-клінік & raquo ;, які протягом багатьох років вже займаються під наркозом - констатують повную безпеку, високу ефективність і легкість управління даної процедури.

Особливості стоматологічного наркозу

Ефективність
Ефективність стоматологічного наркозу абсолютно не поступається традиційному. Пацієнт абсолютно нічого не відчуває під час замого лікування, не чує шум бормашини, не бачить медичних інструментів, не відчуває тиску, вібрації і нічого не пам'ятає після операції.

Безпека
Хоча при використанні наркозу є певний ризик, але якщо чітко дотримуватися всіх рекомендацій лікаря і запобіжні заходи, то дана процедура буде абсолютнобезпечною. У країнах з розвиненою стоматологією (наприклад, в США) дітей до 7-и років лікують тільки під наркозом або седацией.

Керованість
Пацієнт дуже м'яко засинає, а прокидається легко. Для того, щоб вивести пацієнта зі стану « сну & raquo ;, достатньо просто збільшити подачу кисню, і через 10-15 мин. у пацієнта повністю відновився його рефлекси. А через 60-90 хв, після комфортного відновлення сил в кімнаті для відпочинку, найчастіше, пацієнт уже готовий йти додому.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ