Головна : Новини

Що варто пам'ятати при покупці ортопедичного матраца

, 12:29
0 600

Якщо ви вирішили придбати пружинний матрац, тодікраще купуйте матрац з блоками незалежних пружин. У Матрасси даного Тіпаса стиснення всіх пружин відбувається окремо, тому під різними частинами тіла матрац прогинається по-різному. У деяких моделях для того, щоб більш точного відповідати жорсткості різних частин тіла господаря в різних частинах матраца використовуються пружини різного ступеня жесткості. На 1 кв. метр має бути не менше 220 пружин. (Для більшості незалежних блоків стандарт приблизно 250 пружин).

Якщо на блок незалежних пружин покласти кокосову койру висотою 3 см - це в деякій мірі зменшить ефект точкового роботи пружин. Якщо Вам все таки потрібна точкова підтримка, тоді вам потрібно звернути свою увагу на середньо-жорсткі і м'які прошарку, наприклад латекс (3 см) + койра (1см).

Краще купити дорожать своєю репутацією, відомих виробників, оскільки вони гарантують якість, хоча й коштують трохи дорожче. < br />
почни що дуже складно назвати ортопедичним матрац на основі залежного пружинного блоку "Боннель", також пам'ятаєте что, будь-який, навіть на основі боннелі новий матрац, буде краще, ніж найкращий старий і продавлений.

Серед безпружинних дуже популярні матраци в основі яких лежить блок зі штучного пінополіуретану або латексу. Але пам'ятайте: матраци з більшою щільністю матеріалу, мають велику довговічність і якість. Даний показникна пряму відображений і на ціннику, тому не варто купувати дешеві матраци цього типу.

Дуже цікаві матраци, виготовлені з нових матеріалів з ефектом пам'яті. Вставка з ефектом пам'яті добре підтримує поперек і створює ефект в'язкості. Правда цей ефект дуже специфічний, і сподобається далеко не кожному.

Ніколи неварто економити на матраці.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ