Головна : Новини

Застосування свічок для усунення запору

, 23:49
0 1617

Прийом їжі, багатої вітамінами, мінералами і іншими мікроелементами - це основний шлях відновлення енергетичного потенціалу людини. Наш організм влаштований таким чином, що все корисне з їжі він вбирає, а відходи періодично виводяться назовні через задньопрохідний отвір у вигляді калових мас. Якщо всі системи працюють як годинник, то акт дефекації відбувається не рідше трьох разів на тиждень і це вважається нормою. Коли баланс порушується внаслідок захворювань, гормональних збоїв, незбалансованого харчування, низької рухової активності, виникає стан, відоме, як запор. В цьому випадку людина може не ходити в туалет (відсутність позивів до дефекації) по кілька днів. Допомогти в такій ситуації можуть спеціальні ректальні супозиторії. При їх використанні може виникнути закономірне питання: ? В цьому ми і спробуємо розібратися далі.

Що таке супозиторій?

Основний осередок проблем знаходиться в товстій кишці, в безпосередній близькості від задньопрохідного отвору. Не дивно, що кращим варіантом застосування ліків, буде його запровадження саме в цю область. Щоб це зробити, препарат повинен мати спеціальну форму: зовні супозиторій схожий на кулю або снаряд, маючи циліндричне тіло з загостреним закінченням.

При кімнатній температурі, в герметичній упаковці і відразу після вилучення свічка є твердою, але в той же час в'язкою і жирної. Досягають цього за рахунок застосування гліцеринової основи. Цей матеріал прекрасно зволожує слизові оболонки, розріджує калові маси, знімає роздратування.

Як швидко діє супозиторій?

Дія свічки спрямоване і на стінки прямої кишки, і на самі калові маси. У першому випадку активізується моторика, перистальтика, тонус м'язової тканини, які призводять до формування позивів до дефекації. У другому випадку, гліцерин розчиняється твердими, укрупненими грудками калу, які складно вивести назовні через задньопрохідний отвір без ушкодження м'яких тканин.

Оптимальна (середньостатистична) доза становить для дорослих приблизно 1 супозиторій на добу, а для дітей до трьох разів на тиждень. Введення рекомендується робити вранці, через годину-другу після сніданку. Діяти свічка починає вже через 15-20 хвилин, оскільки гліцерин досить швидко розчиняється в теплому середовищі.

Як бачимо, супозиторій на основі гліцерину - це достатньо ефективний і швидко діючий засіб. Незважаючи на масу позитивних якостей, він має деякі протипоказання, наприклад, алергічні реакції у пацієнта.


Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ