Головна : Новини

Інформація для осіб, які відвідують басейн

, 00:50
0 975

У сучасному світі, все більшої популярності сьогодні набувають групові або самостійні заняття спортом. 1-им із самих популярних видів спорту на сьогоднішній день є відвідування басейну. Люди різного віку, від малюків і закінчуючи пенсіонерами, відвідують басейн з завидною регулярністю. Все частіше люди відвідують басейни з лікувальною метою (корекція постави, зниження ваги, зміцнення захисних сил організму, лікування безсоння і т. д.)

В даному тексті ми спробуємо максимально точно відповісти на традиційні питання щодо порядку відвідування плавальних басейнів.

Чи потрібна довідка в басейн?

Довідки необхідні для відвідування тих басейнів, які поряд з дорослими відвідують і діти. У випадках виникнення несприятливої санітарно-епідеміологічної ситуації, по захворюваннях, зазначеним у додатку до санітарних правил з метою запобігання масового поширення інфекційних захворювань, місцеві управління Росспоживнагляду в суб'єктах РФ, видають адміністраціям плавальних басейнів, особливе розпорядження про тимчасове припинення допуску відвідувачів, які не пройшли весь необхідний медичний огляд. Крім цього людина повинна пройти весь комплекс необхідних аналізів.

Яка саме довідка потрібна?

Басейн - це громадське місце, в якому спостерігається великий потік відвідувачів. Медична довідка є офіційним документом, підтверджуючим, що стан здоров'я конкретної людини дозволяє їй відвідувати даний заклад, і що вона не є джерелом будь-якого захворювання. Довідку може виписати терапевт за місцем проживання, або будь-який інший лікар на підставі стану здоров'я, аналізів на яйця гельмінтів - ентеробіоз, при відсутності у людини шкірного захворювання. Нерідко лікарі відправляють людей на проходження флюрографії, проте це насправді не обов'язково. Флюрографічне обстеження є обов'язковим для всіх 1 раз на рік, але до довідки для басейну не має відношення. Довідка повинна містити печатку установи, яка видала довідку і іменну печатку лікаря разом з його підписом. До речі, в Москві замовити довідку в басейн можна на сайті .

Незалежно від поточної санітарно-епідеміологічної ситуації, всім дітям дошкільного та молодшого шкільного віку, для відвідування басейну, обов'язково необхідно мати довідку про результати паразитологічного обстеження на ентеробіоз. При постійному відвідуванні довідка, з актуальним медичними даними, повинна надаватися не рідше 1 разу на 3 місяці, при разових відвідини - перед кожним відвідуванням, якщо розрив між відвідинами становить більше 2 місяців.

Дорослі подають довідку про стан здоров'я 1 раз на рік перед початком відвідування. Це правило вводитися при погіршенні епідеміологічної ситуації в даному населеному пункті.

Контроль за наявністю медичної довідки у відвідувачів лежить на адміністрації плавального басейну.

Як потрібно поводитися в басейні?

З точки зору гігієни і безпеки, правила відвідування басейну необхідно дотримуватися всім неухильно. Ці правила прості і дотримуватися їх нескладно:

  • Приходьте за кілька хвилин до початку зайняти;
  • Перевзуйтесь в змінний спортивний одяг та взуття;
  • Щоб максимально убезпечити перебування в басейні, рекомендується ходити тільки в особистому взутті - шльопанцях, сланцях;
  • Відвідувач басейну повинен мати при собі чистий купальний одяг, шапочку, рушник, мило, мочалку;
  • Прийняття душу відвідувачами басейну з ретельним миттям є обов'язковим. Після відвідин басейну також ретельно вмивайтеся в душі;
  • Дотримуйтесь чистоти у спортивному комплексі;
  • До початку зайняти повідомте тренера про зміну стану здоров'я або загостренні хронічних захворювань і погане самопочуття. В цьому випадку краще взагалі відмовитися від відвідування басейну до поліпшення самопочуття.

Нехай відвідування басейну буде для вас корисним і приємним!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ