Головна : Новини

Конференція Артлайф

, 15:21
0 1660

Конференція Артлайф: Національний пріоритет - здоров'я

10 грудня, в Москві в конференц-залі готелю «Юність» пройшла науково-практична конференція «Національний пріоритет - здоров'я!». Сотні Партнерів Компанії, з Росії, Україні, Казахстану зібралися на цей захід, щоб скористатися унікальним шансом - в одному місці познайомитися з досвідом застосування продукції Артлайф провідних фахівців - лікарів Партнерської мережі Компанії з різних регіонів.

Інтерес до конференції виявили відомі вчені-медики академіки Ігор Хорошилов, Сергей Рищук м.Санкт - Петербург, професор Геннадій Темников, м.Москва. У своїх виступах вони виділили особливу роль ВАК у профілактиці та лікуванні різних захворювань, про їх незамінності і важливості в концепції здорового харчування людини.

Представники Компанії - віце-президент з науки та виробництва Андрій Вековцев і, голова експертної ради Компанії Степан Буйкін розповіли учасникам про сучасні тенденції розвитку технологій в галузі розробки та виробництва БАД, напрямки розвитку асортиментної політики Компанії.

Ну і звичайно, величезний інтерес викликали виступи практикуючих лікарів, Партнерів Компанії - Алли Солодилова м.Москва, Віктора Вовченко, м. Санкт - Петербург, Ольги Пучніной та Світлани Сегеди г.Ліпецк, Ріната Галімова, м. Казань.

За результатами конференції буде випущена друга частина збірки Лікарі за Артлайф.
Докладний звіт про конференцію найближчим часом буде опубліковано на сайті Компанії і в журналі «Планета Артлайф».

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ