загрузка...
Главная : Новости

Знищення домашніх клопів і тарганів

, 21:43
0 1135

знищення клопів і тарганівНезважаючи на те, що на дворі 21 століття, людство, як і раніше, турбують постільні клопи, які ведучи нічний спосіб життя та кусають людей, під час їх сну. Вони харчуються кров'ю, вона їм необхідна для росту і відкладання яєць. Дуже часто в народі цих шкідників називають білизняними або домашніми клопами. Розмір дорослої комахи варіюється від 3-8 міліметрів, а її колір залежить від кількості випитої крові. Завдяки тілу сплющеною форми клопи можуть пролазити крізь дрібні тріщини в стінах, також в будинок їх легко занести разом:

  • з білизною після її сушіння на вулиці;
  • з привезеними старими або новими меблями;
  • клопи можуть перебігти від сусідів;
  • комаха може потрапити в будинок з білизною, купленою на складі.

Для клопа не має особливого значення чистота в будинку, він без проблем може з'явитися навіть у нових ідеально чистих квартирах.

Ці шкідники мають сегментоване тіло, що дозволяє їм бути стійкими до здавлення. Вбити такого шкідника капцями, як звичайного таракана-прусака, у вас не вийде. Також як і таргани, клопи є переносниками небезпечних для людини захворювань. Тому своєчасне знищення клопів і тараканів дуже важливе, так як це допомагає уникнути багатьох проблем зі здоров'ям. Клоп і тарган між собою схожі тим, що ці шкідники можуть обходитися без їжі до 18 місяців.

Самка клопа відкладає щодня до 5 яєць, за все своє життя вона здатна привести потомство від 250-500 молодих особин, самка таргана - до 1 мільйона в рік. Яйце постільного клопа має жовтувате забарвлення, а його розмір не перевищує 1 міліметра. Молоді особини з'являються з яєць за 5-20 діб в залежності від вологості і температури повітря в кімнаті.

Якщо ви у себе вдома помітили екскременти або сліди шкідливих комах, то вам слід негайно провести знищення шкідників у своїй квартирі.

Професійне знищення клопів і тарганів

Всі знають не з чуток, що шкідливі комахи приносять в життя людини дискомфорт. Тому кожен бореться з ними як вміє, хтось купує спеціальні препарати на ринках і магазинах, хтось використовує народні засоби боротьби з комахами, а хтось звертається за допомогою до професіоналів.

Фахівці не рекомендують проводити знищення клопів і тарганів самостійно, так як через неправильно підібрані препарати у комах з'являється імунітет до них, після чого раніше застосовувані засоби з метою їх знищення стають не ефективними.

Звертаючись за допомогою до професіоналів, ви не тільки позбавляєтеся від шкідливих комах, а й отримуєте гарантію, що в подальшому вони у вас не з'являться протягом тривалого проміжку часу. Крім цього, організації, які проводять дезінсекцію, обробляють приміщення сертифікованими засобами, що не завдають шкоди людині, тваринам і рослинам.

Скориставшись послугами професіоналів зі знищення шкідливих комах, ви отримуєте такі переваги:

  • Обслуговування на високому рівні;
  • До кожного випадку застосовується індивідуальний підхід;
  • Прийнятні ціни;
  • Повну гарантію безпеки використовуваних препаратів.

Відзначимо, що знищення клопів і тарганів компаніями, які спеціалізується в даній сфері, проводяться екологічно чистими препаратами, які не мають запаху.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ