Главная : Новости

Як грамотно вибрати матрац або яка модель є найкращою?

, 15:43
0 1166

матрацБільшість покупців, зіткнувшись з необхідністю вибору, задаються питанням - який матрац краще? Яку модель вибрати, купити варіант по дорожче, або заощадити? Мета даної статті розповісти вам про те, як вибрати матрац, на що звернути увагу і вказати Вам на основні особливості різних моделей. До речі, в Україні придбати якісний матрас можна в інтернет-магазині https://moyamebel.com.ua/ua/catalog/matrasi. Тож почнемо.

Вибираємо матрац грамотно

Основними критеріями при покупці матраца повинні бути: користь для здоров'я і рівень комфорту, який забезпечує обрана модель. Якщо ці моменти враховані в повній мірі, то людині забезпечується здоровий сон і повноцінний відпочинок.

Найважливіший фактор, який потрібно враховувати вибираючи матрац - це безумовно користь для здоров'я. Якщо ви ходите щоб ваш сон був здоровим, комфортним і корисним - купуйте ортопедичні матраци. Якісний сучасний матрац з ортопедичним ефектом, дозволяє підтримувати під час сну всі м'язи розслабленими, хребет в правильному анатомічному положенні, сприяє хорошому кровообігу і як результат - повноцінному, якісного відпочинку.

Правильно підберіть жорсткість моделі

Для того, щоб покупка служила дуже довго і забезпечувала комфорт відпочиваючому, необхідно правильно вибрати матрац з точки зору співвідношення моделі і Вашої ваги. Не дарма виробники випускають безліч схожих одна на одну моделей. Але не можна просто взяти і купити будь-який вподобаний варіант. Матрац повинен підходити під ваш вагу.

Наслідки неправильно обраного матраца

Неправильний вибір знизить комфортність і призведе до передчасного псування виробу. Вирішити цю проблему можна скориставшись спеціальними таблицями підбору моделі в залежності від ваги покупця.

Наповнення - чим натуральніше тим краще

Якісні матраци виготовляються з натуральних матеріалів, які добре зберігають свою форму, є екологічно чистими і гіпоалергенними. Саме тому, вироби з натурального латексу завжди будуть дорожчими, ніж моделі з пінополіуретану. Те ж стосується і оббивки - чим натуральніша вона тим дорожчий матрас.

Великим плюсом є імпортне походження матеріалів. Західні технології пішли далеко вперед у сфері розробки інноваційних технологій і матеріалів, які можуть конкурувати з натуральними і гарантувати довгий термін служби виробів. Провідні виробники матраців класу люкс старанно підкреслюють виробництво моделей тільки з імпортних комплектуючих.

Який матрац краще пружинний або безпружинний?

Основа будь-якого матраца - центральний амортизуючий блок, який може складатися з пружин або безпружинного монолітного матеріалу. Це основний елемент, що визначає вартість і споживчі властивості конкретної моделі.

 • Блок незалежних пружин TFK. Це основа класичного ортопедичного матраца. Кожна пружина в такому блоці укладена в окремий стакан і не пов'язана з сусідніми (звідси і назва - незалежний блок). При такій конструкції, кожна пружина може самостійно і окремо від інших стискатися при тиску на неї. Тобто локальний тиск на конкретну пружину викликає тільки її деформацію, а пружини, що її оточують, залишаються в початковому положенні. Саме за рахунок цієї особливості досягається рівномірний розподіл ваги і здатність матраца в точності повторювати контури тіла. Хребет при цьому приймає рівне, природне положення, м'язи розслабляються і досягається такий потрібний нам ортопедичний ефект. Перевагою такого пружинного блоку є його невисока ціна, високі споживчі властивості і ортопедичний ефект;
 • Ексклюзивний блок незалежних пружин MultiPocket. Даний тип блоків використовується в матрацах преміум класу і забезпечують підвищений ортопедичний ефект. За рахунок меншого діаметра пружин, збільшується їх кількість на квадратний метр, а значить і здатність матраца краще повторювати контури тіла і його природні вигини. Наявність такого блоку зазвичай супроводжується комплектацією з кращих матеріалів - латексу і тканин. Пружинний блок Multipocket здатний витримувати збільшені, в порівнянні з блоком TFK, навантаження. Такий матрац більш комфортний, володіє великим ортопедичним ефектом, а, отже коштує дорожче. Якщо ви можете собі дозволити таку покупку - цей варіант буде кращим ніж звичайний ортопедичний матрац;
 • Блок залежних пружин Bonnel. Матраци з залежними пружинними блоками - це представники економ класу. Основу такого пружинного блоку становлять біконусні пятивиткові пружини, скріплені між собою пружинною вставкою. По периметру блоку для армування конструкції можуть кріпитися металеві рамки. Така конструкція пружинного блоку забезпечує високу надійність, пружність і довговічність, а також відсутність шуму через тертя пружин, але в той же час має і певний недолік, так як жорстке скріпляє пружин між собою не дозволяє точково розподілити вагу тіла по всій площі матраца, що знижує ортопедичний ефект в порівнянні з більш сучасними блоками на основі незалежних пружин. Перевага матраців на базі цього блоку - це невисока ціна. Однак, ми не рекомендуємо купувати такий матрац в якості основного спального місця. Набагато доцільніше трохи доплатити і придбати повноцінну ортопедичну модель;
 • Матраци з латексу. Це найкращий натуральний наповнювач для матраців, саме тому з нього робиться більшість елітних матраців. Моделі на базі цього матеріалу надзвичайно комфортні, еластичні і пружні. Крім того, латекс володіє антиалергенними і антибактеріальними властивостями. Це означає, що всередині матраца не будуть розвиватися цвіль, бактерії, пилові кліщі. Матраци з латексу - найкращий варіант для покупки, так як вони забезпечують температурне регулювання і циркуляцію повітря, створюють необхідний комфорт, є абсолютно екологічними і не втрачають своїх властивостей до 20 років. За вартістю навіть найдешевша модель матраца з натурального латексу буде коштувати дорожче будь-якого матраца на основі блоку залежних пружин, але при цьому такі матраци дешевші виробів на базі мультипакету;
 • Альтернативні безпружинні рішення. Завдяки сучасним технологічним рішенням на ринку з'явилися безпружинні матраци з інноваційних матеріалів. Прикладом такого матеріалу може бути Vegaflex, розроблений фахівцями компанії Vegas, спільно з фахівцями з Великобританії. Це синтетичний еластичний матеріал з пористою структурою. Довговічний, має відмінну повітря- і вологопровідність. Матраци такого типу займають цінову нішу між пружинними і латексними моделями.

Як вибрати матрац?

Перш за все, зробіть замір свого ліжка. Більшість виробників дотримується стандартних розмірів 160 на 200, 180 на 200 і так далі. Однак у старих моделей і у деяких окремих випадків можуть бути винятки.

Якщо вам потрібен стандартний матрац - ви зможете вибрати з безлічі варіантів в наявності. Виготовлення будь-якого нестандартного рішення можливе під замовлення.

Вибирати матрац потрібно перш за все за власними відчуттями, а так само з урахуванням в рекомендацій лікарів. Однак, існує ряд загальних рекомендацій, які потрібно враховувати:

 1. Чим молодша людина - тим жорсткіший матрац їй потрібен. Дітям до 18 років рекомендуються жорсткі моделі і матраси середньої жорсткості;
 2. Молодим людям підліткового віку можна купувати матраси середньої жорсткості, бажано з латексного моноліту;
 3. Людям середнього та похилого віку рекомендуються м'які моделі;
 4. Якщо у покупця є проблеми з хребтом - найкраще вибирати жорсткі моделі (обов'язково проконсультуватися перед покупкою з лікарем);
 5. Чим вища і стрункіша людина тим м'якший матрац їй потрібен;
 6. Чим нижчий і повніший покупець - тим жорсткіший матрац йому потрібен.

І на завершення нагадуємо вам про важливість використання ортопедичної основи разом з новим матрацом, для збільшення терміну його служби і досягнення максимального ортопедичного ефекту.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 147)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ