Главная : Новости

Лікар-косметолог: Посадові обовязки

, 14:32
0 499

лікар-косметологНапевно 100 % жінок, які ходять в салони краси, мали справу з косметологом. Але потрібно розділяти поняття "косметолог" та "лікар-косметолог". В даній статті ми розглянемо хто такий лікар-косметолог та його основні обов'язки і розповість нам про це Юлія Оріщенко - співробітниця приватного салону краси в Дніпрі: http://xn--c1adofdlcbwm.dp.ua/.

Лікарем-косметологом може працювати людина з вищою медичною освітою за спеціальністю «Лікувальна справа», яка закінчила ординатуру або прошла перепідготовку за спеціальністю «Косметологія» або «Дерматовенерологія». Також, зазвичай роботодавці хочуть бачити деякий стаж роботи.

Оскільки посадові обов'язки лікаря-косметолога припускають велику відповідальність, такий фахівець повинен:

  • знати етіологію, патогенез, методи діагностики і способи лікування шкірних захворювань та косметичних дефектів;
  • знати методи дослідження патологій в дерматології та косметології;
  • знати різноманітні спеціальні та інструментальні методи діагностики, а також показання та протипоказання до застосування цих методів;
  • знати фармакотерапію та вміти вибрати оптимальне поєднання і найменування лікарських засобів;
  • знати показання та протипоказання до використання сучасних досягнень дерматології і терапевтичної косметології, таких як: лазерна косметологія, фізіотерапія, кріотерапія, мезотерапія і інші;
  • вміти надавати невідкладну допомогу при необхідності.

Професійний лікар-косметолог знає виникнення, клінічний перебіг, діагностику і способи лікування інфекційних, хірургічних, гінекологічних, урологічних захворювань, а також отруєнь та інтоксикацій.

Лікар-косметолог здійснює професійну медичну діяльність, яка виражається в лікувально-діагностичній допомозі в сфері дерматовенерології і терапевтичної косметології. Він діагностує різні захворювання і призначає план лікування, направляє на консультації і дослідження, робить косметологічні процедури. Рекомендує пацієнтам процедури для домашнього виконання, дає рекомендації по догляду за шкірою, а також по гігієнічним правилам. Також даний спеціаліст веде медичну документацію та керує діяльністю молодшого медичного персоналу. Крім того, для лікаря-косметолога необхідне постійне підвищення кваліфікації.

Нескладно зрозуміти, що обов'язки косметолога в салоні краси і лікаря - це не одне і теж. Це різна відповідальність, різні процедури і, звичайно ж, різний рівень підготовки. І все ж - не нашкодити, а допомогти пацієнтові - мабуть, головний обов'язок косметолога при будь-якому рівні освіти.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 38)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ