Главная : Новости

Медична довідка про вагітність: Що вона собою представляє?

, 13:26
0 4161

Медична довідка про вагітністьДовідка про пологи і вагітність - це офіційний документ, що підтверджує вагітність жінки і фіксує приблизний термін плоду. Видається така довідка в жіночій консультації, поліклініці для подання в різні установи, за місцем навчання або роботи, для отримання пільг та допомог.

Вагітність - це хвилюючий час для будь-якої жінки. Однак вона пов'язана не тільки з радісним очікуванням малюка, але і з труднощами. Нерідко навіть для отримання мед. довідки про вагітність потрібно заздалегідь записуватися на прийом до лікаря і стояти в черзі. Не потрібно втрачати час в нескінченних очікуваннях! Є прекрасна альтернатива - купити дану довідку (наприклад, в Москві дану довідку можна замовити на сайті http://www.100spravok.info/spravka-o-beremennosti.html).

Причин придбання такого документа може бути кілька:

 • для подачі в ЗАГС, щоб прискорити реєстрацію шлюбу;
 • майбутньому татові цей документ дозволить отримати відстрочку від призову в армію на період вагітності, а також на 1,5 р. безпосередньо після самих пологів;
 • ця довідка потрібна студентці для оформлення академічної відпустки;
 • даний документ пришвидшує отримання іпотеки;
 • вагітність дозволить пом'якшити вирок в процесі судових розглядів;
 • ця довідка дасть права на отримання певних пільг і привілеїв.

Є і ще одна перевага отримання даного документу. Вагітні жінки, які стали на облік на терміні до дванадцяти тижнів, мають право на отримання одноразової допомоги. Для цього потрібно прийти в жіночу консультацію, потім безпосереньо стати на облік, і гінеколог підготує довідку про ранні терміни вагітності. Розмір одноразової допомоги щорічно індексується і виплачується вона роботодавцем, а ось студентки отримують матеріальну допомогу у вигляді стипендії. Непрацюючі жінки за оформленням допомоги звертаються в соціальну службу.

Крім того, довідка про вагітність знадобиться також і на роботі. Вагітні представниці прекрасної статі мають право відмовитися від понаднормових і нічних навантажень, отримати позачергову відпустку, працювати за індивідуальним графіком або перевестися на більш легку роботу. Роботодавець зобов'язаний організувати вагітній жінці комфортні умови праці аж до її відходу в декретну відпустку.

Довідка про постановку на облік у зв'язку з вагітністю може бути виписана в будь-який час, коли вона знадобиться жінці. Для цього потрібно просто відвідати гінеколога. За весь період вагітності можна брати необмежену кількість довідок, якщо в цьому є необхідність.

Форма

Форма довідки про вагітність і пологи є уніфікованим документом. Його заповнює гінеколог. У бланку вказується:

 • назва медустанови, яка видала довідку;
 • ПІБ, дата народження, адреса проживання пацієнтки;
 • причина видачі довідки;
 • місце пред'явлення (робота, навчання);
 • термін вагітності;
 • відомості про лікаря, який безпосередньо оформив цей документ.

Довідка завіряється підписом лікаря-гінеколога, його печаткою, а також печаткою медичної установи.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 48)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ