Главная : Новости

Бренд Medela: Цікава інформація

, 10:51
0 426

Medela бренд

Medela (Медела) - це транснаціональна компанія, яка спеціалізується на виробництві медичного обладнання. У компанію входить 15 дочірніх підприємств, а продукція компанії представлена більш ніж в 90 країнах світу. Зараз у фірмі є актуальними 3 напрямки діяльності:

  1. приладдя для грудного вигодовування малюків та молоковідсмоктувачі;
  2. вакуумні системи та медичні аспіратори;
  3. а також системи фототерапії для новонароджених діток.

Історія бренду стартує в 1961 р., коли Олле Ларсон заснував в Швейцарії компанію "Medela AG", в штаті якої було всього 3 людини. Починалося все з дистрибуції товарів для госпіталів, домашнього господарства і промисловості. У 1965 році Medela почала займатися електричними молокоотсосами та вакуумним медичним обладнанням. А вже в 1978 році вона почала займатися ще й медичним обладнанням для новонароджених та немовлят. Через 2 роки - в 1980 році компанія почала власне виробництво БАД. З тих пір компанія безперервно зростала і розвивалася, але виробництво БАД було і залишається пріоритетним напрямком діяльності компанії.

Medela зараз

На сьогоднішній день Medela - це найбільший виробник БАД. І хоча у компанії є філії по всьому світу, зокрема в США, Франції, Японії, Німеччини, Швеції, Канаді, молоковідсмоктувачі Medela виробляються виключно в Швейцарії. Неперевершена швейцарська якість і бездоганна надійність - ось як характеризують ці молоковідсмоктувачі споживачі з усього світу. Такі відгуки компанія отримує завдяки тому, що кожен молоковідсмоктувач, за весь період виробництва, розроблявся за допомогою передових наукових даних про фізіологію грудного вигодовування і лактації. А використовувані у виробництві матеріали не тільки найсучасніші, але і абсолютно безпечні.

Філософія бренду Medela

Філософією компанії є:

  • інноваційні технології;
  • max надійність продукції;
  • та найвищий стандарт якості.

Саме тому, продукцією цієї компанії оснащені тисячі лікарень і пологових будинків по всьому світу. Вся продукція Medela акредитована по стандартам ISO 13485 і ISO 9001, що гарантує саму високу якість в області випуску і розробки виробів мед. призначення.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ