Главная : Новости

Де і як вигідно купувати медичний одяг?

, 00:43
0 509

медичний одягБудь-яка комунальна чи приватна клініка - це один із тих закладів, де персонал змушений перебувати на робочому місці і виконувати свої обов'язки у форменому одязі. Основними вимогами до нього є зручність покрою, практичність, довговічність матеріалу, що й не дивно, адже щодня потрібно рятувати життя і здоров'я людей. Тим не менш це зовсім не означає, що медичний одяг і, відповідно, працівник у ньому має бути сірим і безликим. Це також прекрасна можливість створити унікальний корпоративний стиль лікарні та значно покращити настрій пацієнтів.

Види медодягу

Не дивлячись на те, що у більшості наших співгромадян це словосполучення неодмінно асоціюється із білим халатом, професійний одяг лікарів має значно більше різноманіття форм і кольорів. Справа в тому, що в першу чергу це залежить від їх спеціалізації, а отже і певного типового переліку обов'язків, які доводиться виконувати.

Так, можна виділити як мінімум три групи товарів:

  • Одяг для студентів. Очевидно, тут вимоги як найпростіші і все зводиться до практичності матеріалу. Тому ця категорія професійного одягу якраз і представлена отими самим халатами білого кольору;
  • Спецодяг для молодшого персоналу. До цієї категорії спеціалістів найчастіше відносяться медсестри, санітари і т. д. Уніформа для цих працівників повинна бути довговічною, гігієнічною і не обмежувати рухів. Тут використовуються не тільки вище згадані халати, а й спеціальні комплекти "жакет-брюки" різного крою і кольору;
  • Модний медичний одяг для лікарів. Найбільш серйозна з точки зору санітарно-гігієнічних вимог категорія медичного спецодягу. Особливо відповідально ставляться до вибору хірургічних комплектів, хоча той же терапевт цілком може обходитись стандартним халатом чи загальним варіантом.

Як і де купувати професійний одяг для лікарень?

Переглядаючи каталог медичного одягу якогось конкретного виробника, можна зробити певні висновки щодо кольорової гами та крою, фасону. Ці речі звичайно ж важливі, оскільки в майбутньому можуть стати частиною корпоративного стилю закладу. Тим не менш, першочерговим завданням є визначення відповідності реальних експлуатаційних характеристик поставленим.

Очевидно, що одяг має бути виготовленим із натуральної тканини, наприклад, бавовни. Він повинен мати прекрасні антистатичні, крововідштовхувальні властивості, легко дезінфікуватися, не сковувати рухів. Окрім цього, найбільш важливим критерієм вибору є ціна, що не дивно за існуючої економічної ситуації.

З огляду на всі вище приведені вимоги, магазин медичного одягу повинен:

  1. Мати достатньо широкий асортимент товарів;
  2. Реалізовувати продукцію високої якості в плані експлуатації;
  3. Пропонувати своїм клієнтам привабливі ціни.

Як не крути, але найбільш реальним кандидатом на дотримання усіх трьох вимог є сайт медичного одягу або ж інтернет-магазин. Тут і доступні цінові пропозиції, і величезний вибір фасонів/кольорів/матеріалів, і повний перелік характеристик, і можливість вибрати оптимальний варіант оплати. Крім того, оформляючи замовлення в такий спосіб клієнт може отримати його в будь-якій точці країни на протязі 2-3 днів через популярні служби доставки.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 38)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ