загрузка...
Главная : Новости

Лікувальний масаж: Що це таке?

, 22:48
0 575

Лікувальний масажЛікувальний масаж - це дуже ефективна процедура для оздоровлення, яка полягає в спеціальних комплексах дотиків, що надають благотворний ефект як на весь організм в цілому, так і на окремі ділянки тіла. Дуже часто такий масаж призначають у період реабілітації після важких травм і операцій. Ця процедура також застосовується в якості профілактичного заходу.

Лікувальний масаж - це один з найдавніших методів лікування різних захворювань і травм. І хоча сучасна медицина пропонує безліч інших методів, завдяки мінімальним протипоказанням, високій терапевтичній ефективності та майже 100 % відсутності побічних ефектів - масаж залишається популярним, як і багато років тому. До речі, в Дніпрі пройти курс лікувального масажу можна в реабілітаційному центрі "ЗДОРОВ'Я": http://massagi.dp.ua/.

Основні види лікувального масажу

Існують різноманітні види лікувального масажу. Самими поширеними з них є:

  • класичний;
  • рефлекторний;
  • точковий;
  • апаратний.

Широко застосовується лікувальний масаж спини. Він допомагає пацієнтам справитися з болем в області хребта, від радикуліту, а також реабілітуватися після різних переломів і травм. Залежно від показання до масажу спини, застосовуються різні його методики, включаючи гідромасаж, банковий, розслабляючий та інші види. Також в медицині широко використовується лікувальний масаж ніг. Він може надавати не лише лікувальну, а й розслаблюючу дію на організм.

Останнім часом популярним став лікувальний масаж по Жаке. Це лікувальна косметологічна процедура, яка дозволяє нормалізувати функціонування сальних залоз і зменшити запальні процеси. Як правило, даний вид масажу показаний при вугровій висипці, себореї, постакне і камедонах. Масаж полягає в щипкових рухах, які досить болючі, але мають помітний позитивний ефект.

Дитячий лікувальний масаж

Цей масаж допомагає зміцнити організм дитини, а також вирішити деякі проблеми зі здоров'ям малюка. Він часто поєднується з лікувальною фізкультурою та плаванням. Лікувальний масаж для немовлят призначається для того, щоб поліпшити функціонування внутрішніх органів, а також щоб запобігти плоскостопості та іншим патологіям. Для дітей старшого віку застосовується лікувальний масаж при сколіозі. Чим раніше почнуться процедури, тим більше шансів повністю позбутися від проблеми. Масаж має право виконувати тільки кваліфікований фахівець після повного обстеження малюка. Наприклад, при наявності висипань на шкірі дитини масаж строго протипоказаний.

Лікувальний масаж при остеохондрозі

Остеохондроз - це захворювання хребта, яке характеризується сильними больовими відчуттями. Лікувальний масаж допомагає розслабити напружені м'язи та істотно знизити інтенсивність болю. Як правило, процедура проводиться в положенні лежачи і полягає в основних масажних прийомах: доторках, розминці, вижиманні та поштовхах.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 54)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ