Главная : Новости

Переваги друку на холсті

, 15:05
0 588

картини на холстіКартини - це дивовижний витвір уяви справжнього майстра, бачення художником якихось подій, явищ, об'єктів, особистостей і т. д. Раніше картини малювалися виключно вручну, але сьогодні все докорінно змінилось.

Сучасний світ техніки постійно розвивається і не дивно, що і сфері друку з'являються нові методи і способи. Так, одним з недавніх нововведень в друкованому бізнесі став інтер'єрний друк на полотні. До речі, в Києві картини на холсті можна замовити в інтернет-магазині "Арт-Холст": art-holst.com.ua. Такий друк наділений новаторською технологією, за допомогою якої на полотні друкують дуже точні репродукції (копії картин або інших зображень). Всім відомо, що собою являє полотно, але все ж, давайте уточнимо - це тип тканини, в якій нахлести чергуються перпендикулярно через одну нитку. На сьогодні матеріалом для полотен служать, переважно, поліестер і бавовна.

Полотно, в порівнянні з іншими матеріалами при друку картин, має низку позитивних якостей. До головних з них варто віднести неповторну фактуру, за допомогою якої картини, надруковані на полотні, неозброєним поглядом практично не відрізнити від справжніх, намальованих художником. А деяким художникам так сподобався друк на полотні, що вони друкують репродукції своїх картин, ставлять на них автограф і продають як копії. При друку зображення на полотні рекомендується використовувати екосольвентні чорнила і художні полотна з бавовни. Вищезазначені чорнила призначені спеціально для використання при інтер'єрному друку, це означає, що чорнило не видає жодних неприємних запахів.

Сам процес друку картини на полотні складається з декількох етапів:

  • Перший - Вибране зображення друкується за допомогою широкоформатного принтера;
  • Другий - Роздруковане зображення натягується на підрамник (щоб уникнути провисання полотна) і закріпляється скобами з іншого боку рами. Щоб надати такій картині ще більшої правдоподібності її потрібно покрити декоративним лаком. Також це допоможе картині більш стійко протистояти ультрафіолетовим (сонячним) променям, волозі і пилу;
  • Третій і останній етап - вибір рами на ваш смак і, після того як картина висохне - її встановлення.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 50)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ