Главная : Новости

FastFrom: завантажувач відео з Youtube

, 14:42
458 19700
FastFrom

Сучасний відеохостинг Youtube є справжнісінькою комори корисною та цінною інформацією, доступ до якої є в будь-який час доби за умови наявності підключення до інтернету. На жаль, часто такого зв'язку немає і в даному випадку виникає необхідність скачування потрібних відеороликів на ПК або на мобільний пристрій.

Про FastFrom

Цей завантажувач дозволяє виробляти скачування та завантаження відеофайлів абсолютно безкоштовно. Дізнатися про те, як саме їм користуватися можна в розділі FAQ, але забігаючи трохи вперед зауважимо, що інтерфейс FastFrom настільки лаконічний, що ніяких питань про те, як користуватися даними загрузчиком не виникає. Оскільки інтуїтивно зрозуміло, що на головній сторінці в рядок білого кольору потрібно вставити посилання на відео, після чого натиснути на кнопку помаранчевого кольору з написом: «Завантажити», розташовану поруч. Трохи нижче наведені приклади правильних форматів посилань. Іншими словами, немає нічого простішого.

Для чого потрібен завантажувач FastFrom?

Даний завантажувач може знадобитися для скачування не тільки відеофайлів, а й для завантаження інформації з інтернету в будь-якому іншому форматі. Оскільки ми говоримо про Youtube, то маємо на увазі все-таки скачування відео. На цьому відеохостингу сьогодні можна знайти масу роликів з вельми корисним змістом, наприклад, з відеорецепти приготування різних кулінарних шедеврів, або ролики для тренувань, або майстер-класи, або відеокурси і так далі. За допомогою завантажувача FastFrom доступ до них можна мати навіть без підключення комп'ютерного пристрою до інтернету.

FastFrom

Для цього можна скористатися завантажувачем https://fastfrom.com/uk/youtube-video-downloader, який дозволяє завантажувати будь-які відео Youtube. Зауважимо, що за допомогою даного завантажувача можна завантажувати відео не тільки з даного хостингу, але і з будь-якої іншої соціальної мережі, на зразок:

  • Instagram;
  • Facebook;
  • Twitter;
  • Tiktok;
  • Vimeo;
  • Twitch;
  • Flickr і так далі.

Мабуть, варто вас попередити, що перед тим, як завантажувати файли необхідно уточнити, що вони не захищені авторськими правами і не є чиєюсь авторською власністю.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 37)

Читайте также:


ВВЕРХ