Главная : Новости

Які цеглини можна використовувати для вогнищя?

, 01:24
118 713
цеглина

Вогнище - ідеальне доповнення до вашого заднього двору, якщо ви хочете проводити час на свіжому повітрі зі своїми близькими цілий рік. Вогнище швидко стає одним з найпопулярніших проектів DIY для домовласників. Перш ніж ви кинетеся будувати своє власне вогнище, давайте подивимося, які цеглини найкраще використовувати для нього. Усередині вогнища слід використовувати щільні вогнетривкі цеглини, так як вони створені, щоб витримувати надзвичайно високі температури і ви можете знайти їх на https://alex-group.com.ua/ua/kirpich/ogneupornij/. Зовнішній вигляд може бути виконаний з більш широкого спектра матеріалів, таких як піщаник. Будьте обережні, щоб не вибрати камінь, який може вибухнути під впливом тепла, наприклад, вапняк. Кожному господареві хочеться мати на задньому плані домашнє вогнище, щоб зібрати навколо себе близьких і насолодитися вечором у будь-яку погоду.

Які цеглини найкраще використовувати для мого вогнища?

Коли справа доходить до внутрішнього оздоблення вашого вогнища, ви дещо обмежені у своїх можливостях. Ви повинні використовувати шамотну вогнетривку цеглу. На відміну від стандартних цеглин, цей тип цегли призначений для того, щоб витримувати тепло вашого вогнища. Вогнетривку цеглу виготовляють із шамотної глини, яка містить кремнезем і оксид алюмінію.

Ще однією перевагою вогнетривкої цегли є те, що вона здатна витримувати негоду цілий рік. Вони можуть витримувати різкі перепади температур, від дуже високих до дуже низьких. Якщо ви живете в районі з різкими перепадами погоди, за такою цеглою буде набагато простіше доглядати, ніж за іншими типами цегли.

Тепер, коли ви знаєте, який тип цегли вам потрібно купити, важливо згадати форми, які вам слід шукати. Якщо ви будуєте кругле вогнище, вам знадобляться вогнетривкі цеглини зі скошеними боками, а якщо ви будуєте прямокутний - ви можете використовувати цеглини з прямими боками.

Щойно ваші цеглини будуть відсортовані, не забудьте взяти всі свої інструменти для кладки, щоб отримати найкращі враження від будівництва!

Відмінність звичайної цегли від вогнетривкої цегли

Найголовніша відмінність полягає в тому, що вогнетривка цегла може витримувати надзвичайно високі температури, чого не може звичайна цегла. Інші відмінності полягають у тому, що вогнетривка цегла важча за звичайну цеглу та більш щільна. Вогнетривка цегла зазвичай біла, але є різні способи змінити її колір. Вогнетривкі цеглини можуть бути тоновані, пофарбовані або пофарбовані під час виробництва, щоб змінити їх колір. Оскільки змінити їх колір так легко, вони більш настроюються, ніж звичайні цеглини.

Альтернативи вогнетривкій цеглі

Є кілька матеріалів, які ви можете використовувати замість вогнетривкої цегли, щоб побудувати свою яму для багаття, зокрема цеглини з червоної глини і вогнетривкий бетон.

Існує безліч варіантів, що дають змогу легко знайти міцні матеріали, які відповідають темі та будинку, який ви хочете. Перш ніж приступити до спорудження власного вогнища, обов'язково ознайомтеся з місцевими будівельними нормами.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
3 (голосов: 87)

Читайте также:


ВВЕРХ