Главная : Новости

В чому секрет схуднення?

, 09:05
0 532

В чому секрет схуднення?Дієта не надає стійкого впливу на вагу. Коли ми строго обмежуємо себе, то організм сприймає це як загрозу і переходить на економний витрат калорій.  Єдиний реальний спосіб схуднути - більше рухатися і дотримуватися принципів здорового харчування. А щоб злегка прискорити процес, можна вдаватися до деяких хитрощів:

  • Наприклад, раз на тиждень уводити в своє меню нове правило. Перший тиждень воно може бути таким: крім усього іншого, ти з'їдаєш по 5 фруктів і овочів в день. Мета наступного тижня - не пити газовану воду і алкоголь. Наступний крок - менше їсти мучного та солодкого: якщо перестати з'їдати щодня по тістечку (500 ккал), то за тиждень можна втратити 0,5 кг;
  • Вибирай ті страви, які приготовлені в грилі, в духовці або на пару, уникаючи смаженого і жирних соусів;
  • Стеж за розміром порцій. Більше інформації читайте на сайті: http://vse-diety.com/dieta-minus-60-dieta-mirimanovoj.html.

Кожен з нас, поступово набираючи вагу, абсолютно переконаний, що зможе схуднути в будь-який момент, варто тільки захотіти. Адже існує маса дієвих препаратів, пристосувань, таблеток, порошків, напоїв .... Та скільки дієт, в кінці кінців, допомогли схуднути, як нам здається, дуже багатьом людям! Тільки коли настає час дійсно починати позбуватися від зайвих кілограмів, приходить справжнє розуміння всієї марності зусиль, що докладаються. Будь-якій людині, яка зараз читає цю статтю можна задати питання: «А скільки дієт перепробували ви? На скільки схудли і за який час? А після виснажливої ​​дієти ви набрали додаткові кілограми? »На жаль, більшість із вас на власному досвіді вирішили відчувати всі доступні методи. І тільки тепер, після того як організм остаточно відмовляється підкорятися всім вашим капризам, набираючи вагу навіть від звичайної води, прийшов час цієї роботи над собою. Ви входите в число тих людей, які вчасно зрозуміли - худнути потрібно правильно, без виснажливих дієт і великих фізичних навантажень. Адже будь-яка дієта - це шок для організму. Ви добровільно піддаєте себе додаткового стресу, результат якого неодмінно відіб'ється на загальному самопочутті.

Як схуднути без дієт?

Давайте, для початку, просто з'ясуємо - звідки береться зайва вага і хто в цьому винен. Найчастіше саме розуміння власних помилок допомагає розібратися в ситуації, що склалася і своєчасно вжити необхідних заходів. Чому ми гладшаємо? У кожної людини, яка хоче схуднути, є своє власне пояснення того, чому він швидко товстішає, а вага втрачається дуже повільно. Генетична схильність, порушений обмін речовин, вік, малорухливий спосіб життя, пристрасть до «солоденького» і багато іншого служать цілком обгрунтованим і зрозумілим виправданням. Насправді головна причина швидкого набору ваги, в більшості випадків, полягає в порушенні внутрішнього балансу обмінних процесів в організмі (крім генетичної схильності).

Що це означає?

Для забезпечення належного функціонування всіх функцій організму нам постійно потрібні корисні речовини і енергетичні ресурси, які надходять з їжі. Адже що таке їжа? Це, перш за все, енергія для кожної клітинки нашого тіла. Розглядати їжу потрібно саме з цієї точки зору. Однак безконтрольне споживання найрізноманітніших продуктів призводить до того, що замість необхідного набору корисних речовин ми просто «загодовуємо» організм такою кількістю надлишкових жирів, білків і вуглеводів, які нікуди більше дівати, крім як створювати жировий прошарок. Із загального обсягу вступників речовин наш організм відбирає найнеобхідніші, а всі інші «відкладає в резерв». При цьому добре, якщо ви стежите за тим, щоб в їжі були присутні всі необхідні мікроелементи. Баланс порушується в тому випадку, коли харчування одноманітне і в ньому присутній в більшій кількості щось одне - білок, жир або занадто багато продуктів з вуглеводами. Якщо організму чогось не вистачає, від цього страждає робота внутрішніх органів і погіршується загальний стан здоров'я. Отже, якщо ви хочете схуднути без дієт, потрібно почати правильно харчуватися і переглянути свої пристрасті до улюблених продуктів.

 У чому секрет схуднення без дієт?

Все що нам необхідно, природа заклала в нас з самого народження, потрібно тільки правильно цим розпорядитися. Проте, з віком з'являються і накопичуються звички, від яких ми не хочемо, або вже не можемо, відмовитися. Одна з таких звичок - смачна їжа. Дуже важко добровільно відмовитися від чогось смачненького тільки тому, що в зайвої цукерці чи в шматку торта занадто багато калорій, а ваш ліміт за кількістю калорій на сьогодні вже вичерпано. Нічого страшного, заспокоюють себе в цьому випадку багато людей, завтра стільки не їстиму .... А завтра з'являється нова спокуса, повз якої так непросто пройти. Енергію, отриману з їжею, людина витрачає на розумову і фізичну активність, на відновлення клітин, на забезпечення працездатності всіх внутрішніх органів і т.д. Кожен продукт - це енергія або, інакше кажучи, це калорії, що забезпечують нам можливість жити.

 

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 42)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ