Главная : Новости

Як чоловікові підвищити імунітет?

, 13:55
0 420

как иммунитет поднятьІмунітет дуже важливий для нашого організму. Він захищає нас від бактерій і вірусів, які постійно намагаються захопити нові території в нашому організмі. Однак, імунітет річ дуже непостійна. Велике значення в його підтримці грає гормональний фон. Саме з цієї причини імунітет чоловіків значно відрізняється від жіночого.

Жіночі статеві гормони виробляються циклічно. Чоловічі ж статеві гормони виділяються постійно, не піддаючись змінам. З цієї причини жіночий імунітет більш пластичний і здатний варіюватися відповідно до умов, що змінюються навколишнього середовища. Чоловічий же імунітет часто не може адекватно реагувати на всі атаки. До речі, більше інформації читайте на сайті: http://prostuda.net.ua/drugs/imupret/.

Чому знижується імунітет чоловіків?

Зниження імунітету може бути викликано як постійним впливом несприятливих факторів, так і мати сезонний характер (весняний авітаміноз).

Причин зниження імунітету величезна кількість, але можна виділити основні:

  •  Нераціональне харчування;
  •  Шкідливі звички (куріння, вживання алкоголю);
  •  Відсутність фізичної активності;
  •  Супутні захворювання;
  •  Авітаміноз;
  • Хронічний стрес.

Як чоловікові підняти імунітет?

Необхідно запам'ятати, що імунітет легко порушити і дуже важко відновити. Тому всякі втручання повинні бути обдуманими. Важливо виключити фактори, що знижують імунітет. Почати краще всього з правильного харчування і відмови від шкідливих звичок. Харчування має бути збалансованим, містити достатню кількість жирів, білків і вуглеводів. Не варто забувати і про те, що всі продукти (особливо овочі) повинні піддаватися кулінарній обробці. Це необхідно для збереження вітамінів.

Важливе для імунітету і свіже повітря. Періодичні виїзди на природу дозволять організму очиститися від усіх шкідливих речовин, які в надлишку циркулюють в міському повітрі.

Відсутність фізичної активності призводить до того, що не тільки сама людина починає лінуватися, а й всі його органи і системи гірше функціонують. Це також стосується і імунітету. Заняття спортом (пробіжки, плавання, велосипед, фітнес, гра в м'яч) дозволять підтримати організм в тонусі і поліпшити імунну систему.

Медикаментозне вирішення питання, як чоловікові підвищити імунітет, можливо тільки після консультації з лікарем і проведення відповідних аналізів. Для підтримки імунітету необхідне проведення двох курсів вітамінотерапії (весна, осінь). Найкраще використовувати полівітамінні комплекси. Хорошим ефектом для підтримки і зміцнення імунітету мають настоянки ехінацеї та елеутерококу.

 

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 48)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ